فهرست
شاهکار حقیقی؛ بدون موقعیت، گل می‌خوریم!
شاهکار حقیقی؛ بدون موقعیت، گل می‌خوریم!

شاهکار حقیقی؛ بدون موقعیت، گل می‌خوریم!

آی‌اسپورت- بیش از یک ساعت از زمان بازی می‌گذرد. ترکمنستان از ایجاد حتی یک موقعیت گل هم عاجز است. اما در همین لحظه‌ها دروازه ایران باز می‌شود. آن هم در صحنه‌ای که باز هم موقعیتی نبود. علیرضا حقیقی که به خاطر قد بلندش، برتر ویژه‌ای نسبت به رحمتی داشت، حالا گل‌هایی دریافت می‌کند زجرآورتر از مهدی. شماره یک تیم ملی هر چند که در جام جهانی گافی نداد ولی پس از آن در هر تورنمتی چند گل به خودی زده. زوج او هم در این گل‌ها، احسان حاج‌صفی است. احسان هر چقدر در حملات قوی است، در کارهای دفاعی متزلزل و ناکام. همیشه بازیکنانی جلوتر از او حضور دارند که دروازه ایران را باز کنند. 
حقیقی در بازی‌ها قبل هم روی خروج اشتباه کرده بود و حتی باعث شد پژمان منتظری برای نخستین بار طعم گل به خودی با لباس تیم ملی را تجربه کند. حالا او در این بازی هم روی یک خروجِ فاجعه، باعث شد تیم حریف گل بزند. حالا آخر بازی باید منتظر باشیم تا او باز هم به عادل و نود و آنالیزورها گیر بدهد! زوجِ احسان و علیرضا در این یک سال همه بازی‌های بزرگ را برای ایران دشوار کرده بودند. این دیدارِ آسان هم به کارنامه‌شان اضافه شد.

کدخبر: 9407
  ۱۸  
آی اسپورت
2015-11-12 17:36:50
نظر دهید

۱۸ نظر
مجتبی
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۴۵
آی گل گفتی ...حتی با فرض اینکه حقیقی تا یک سال هم هیچ اشتباهی نکنه ،بازم تو بازی های بزرگ دست مون رو میزاره تو پوست گردو!مثل بازی با ژاپ و عراق و ...
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۵۱
واقعا بده که اینقد حقیقی و تحت فشار می ذارین
هرچی باشه تو سخت ترین برهه ی زمانی مثل رحمتی ول نکرده تیم ملیو
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۵۷
حقیقی اه اه اه
آی اسپرت به به به
عیسی
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۰۵
بدون شرحه!!! کیروش فقط داره خودزنی میکنه... چقدر پای یه بازیکن میمونه؟ چرا؟!!!!
مهدی
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۵
خواهشا بیشتر روی این قضیه کار کنید. تا کی باید گل تکراری بخوریم؟؟؟ تا کی باید از خودمون ضربه بخوریم؟؟؟ من نمیگم رحمتی باید برگرده ، من میگم هرکدوم از دروازه بانهای دیگه ی تیم ملی از حقیقی بهترن. حداقلش اینه که اونها هم سزاوار فرصت هستند و با این بازیهای حقیقی حقشونه که درون دروازه تیم ملی تست بشن.
drose
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۷
خودتون رو هم جر بدین بازهم رحمتی خائنه ... و جایی تو تیم ملی نداره
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۷
البته بی تیمیش هم به نظرم بی تاثیر نبوده
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۰۳
انقدر آقایون استقلالی از حقیقی بد نگید
هیوا سنندجی
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۱۴
واقعا دروازبان خوبی نیست کی روش لج بازی می کند این آقا با پول باباش به فوتبال اومده
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۳:۴۶
بابا مگه زوره استعداد و توان این آقا در همین حده بیشتر از این از ایشون نمیشه انتظار داشت حالا یا باید یه دروازه بان بهتر از حقیقی ( که تو این مملکت فراوان داریم ) جایگزینش بشه یا اینکه منتظر دریافت این چنین گلهایی باشیم
حسین اهوازی
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۰۹
بعنوان یه استقلالی میگم دیگه برای بازگشت رحمتی دیر شده ولی انصافا حداقل 10 ذروازبان بهتر از حقیقی داریم که حقشونه تو تیم ملی باشن
حسین اهوازی
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۳:۰۹
بعنوان یه استقلالی میگم دیگه برای بازگشت رحمتی دیر شده ولی انصافا حداقل 10 ذروازبان بهتر از حقیقی داریم که حقشونه تو تیم ملی باشن
مربی‌ درواز‌بان بدون مدرک
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۰۳
این شا لله کروش بره زیره کامیون ۱۸ چرخ !
مربی‌ درواز‌بان بدون مدرک
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۰۳
این شا لله کروش بره زیره کامیون ۱۸ چرخ !
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۵۷
بخشی از اشتباهات حقیقی تقصیر همین رسانه ها از جمله آی اسپرته!! اینقدر رحمتی رحمتی میکنید که هر کی تو دربازه وایسه استرس داره که نکنه اشتباه کنه و همه دوباره بگن رحمتی!! بابا ول کنید تموم شد!! باید از همین دربازه بانها حمایت کنیم!!
میثم
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۴
منکر ضعف های حقیقی نیستم ولی رحمتی هم بود این کرنر رو گل میخورد. یعنی رحمتی روی اینجور توپ ها از حقیقی هم ضعیف تره. دروازه بان های دیگه هم بودن احتمال زیاد این کرنر رو گل میخوردن چون خیلی قشنگ زده شد.
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۲
کامنت ها واقعا باعث تاسفه اینکه حقیقی دروازه‌بان ضعیف و پر اشتباهیه یک واقعیته و هیچ ربطی به مشکل رحمتی نداره
-
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۳۸
حاج صفی بازیکن بزرگیه اما به شرطی که تو پست اصلیش یعنی هافبک بازی کنه. کی روش با گذاشتنش تو دفاع داره ظلم میکنه به این بازیکن باکیفیت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر