فهرست
میکسدزون تیم ملی: از شمال دعاگوی ایران هستیم!
میکسدزون تیم ملی: از شمال دعاگوی ایران هستیم!

میکسدزون تیم ملی: از شمال دعاگوی ایران هستیم!

آی‌اسپورت- صحبت بازیکنان تیم ملی را پس از پیروزی مقابل ترکمنستان می‌خوانید.

عزت‌الله پورقاز:  درباره بازی با ترکمنستان بازی اولم بود. ان‎شاءالله که بازی بعدی را هم نتیجه بگیریم و دست پر برگردیم.بقیه بازیکنان هستند خدا را شکر، تمرینات خوبی داشتیم و همه آمده هستند.درست است بعضی از دوستان نیستند و امیدوارم در این اردو جای بقیه را پر کنند.

سعید عزت‌اللهی: لطف خداوند بود و نظر کادرفنی بود که از آنها تشکر می کنم که به من اعتماد داشتند. با توجه به مشکل اداری ام نتوانستم در ترکیب روستوف به میدان بروم و امیدوارم در نیم فصل بتوانم بازیکن موثری برای تیمش باشم.  ویزای گوام ام صادر نشده و به شمال می روم تا در خدمت خانواده ام باشم.

کمال کامیابی‌نیا: با نظر مثبتی که کی‌روش به بازیکنان جوان دارد ما باید نظر او را جلب کنیم. خیلی خوب توانستیم مقابل این حریف ظاهر شویم و 3 امتیاز با ارزش را کسب کنیم. شرایط سختی داریم، زمین گوام مصنوعی است اما باید تلاش کنیم 3 امتیاز را کسب کنیم.

رامین رضاییان: می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما این اتفاق نیفتاد. خدا را شکر توانستیم گلی که خوردیم را جبران کنیم. خیلی از بازیکنان اصلی ما نیستند و این کار ما را سخت می کند اما باید 3 امتیاز را کسب کنیم و هیچ ترسی نداشته باشیم و خیالمان از بابت صعود راحت شود.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-11-12 18:53:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر