فهرست
وعده استیماچ: به نویدکیا کمک می‌کنم مربی بزرگی شود
وعده استیماچ: به نویدکیا کمک می‌کنم مربی بزرگی شود

وعده استیماچ: به نویدکیا کمک می‌کنم مربی بزرگی شود

آی اسپورت- بعد از حضور استیماچ در تهران اولین نکته‌ای که به گوش او رسیده حضور بازیکن پرنفوذی به نام محرم نویدکیاست. استیماچ هم به همین دلیل هنگامی که از او در مورد حضور نویدکیا در کادرفنی سپاهان سوال می‌شود با ملاحظه به سوالات جواب می‌دهد!
سرمربی جدید سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا از نویدکیا در کادرفنی‌اش استفاده خواهد کرد یا نه گفت:« در این زمینه باید یک جلسه با محرم نویدکیا داشته باشم من مطمئنم که این بازیکن می‌تواند کمک زیادی در این وضعیت به تیم سپاهان کند، بنده هم خیلی کمکش می‌کنم تا جایی که می‌توانم روی او تأثیر می‌گذارم تا بتواند یک روز به یک مربی بزرگ تبدیل شود. هنوز در تهران هستم پس از حضور در اصفهان جلسه‌ای با محرم نویدکیا برگزار خواهیم کرد.»
با توجه به اظهارات شما پس تمایلی ندارید که فعلاً محرم در کادر فنی کنارتان باشد. همانطور که گفتم دوست دارم به او کمک کنم تا در زمین موفقیت‌های بیشتری به دست آورم اما همه چیز منوط می‌شود به اینکه با او جلسه‌ای داشته باشم تا ببینم هدفش چیست؟ هنوز محرم نویدکیا را من ندیده‌ام و نمی‌دانم که چه آرزویی در سر دارد؟ اول باید ببینیم خواسته قلبی‌اش چیست بعد شفاف‌تر در این زمینه صحبت کنم.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-11-12 19:55:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر