فهرست
خانه تکانی بزرگ در رئآل مادرید؛ پرس٬ دنیا را شوکه می کند
خانه تکانی بزرگ در رئآل مادرید؛ پرس٬ دنیا را شوکه می کند

خانه تکانی بزرگ در رئآل مادرید؛ پرس٬ دنیا را شوکه می کند

آی اسپورت – فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد دو تغییر بزرگ در تیمش به وجود بیاورد٬ تغییراتی که می تواند تیتر یک رسان های ورزشی جهان را به خود اختصاص دهد. این گزارشی است که روزنامه انگلیسی ایندپندنت منتشر کرده و در آن آورده است که پرس می خواهد کریستیانو رونالدو و کریم بنزما دو ستاره تیم خود را در تابستان آینده بفروشد و جای آنها را با روبرت لواندفسکی گلزن بایرن مونیخ و ادن آزار هافبک بلژیکی چلسی پر کند.
گفته می شود پرس صبر خود در مورد این دو بازیکن و حاشیه های آنها از دست داده است. رفتارهای عجیب و غریب رونالدو در چند وقت اخیر و ماجرای دست داشتن کریم بنزما در پرونده باج خواهی از هم تیمی فرانسوی اش (متیو ولبوئنا) موضوعاتی است که رئیس رئال را عصبانی کرده است. دست کم در مورد بنزما٬ پرس به این نتیجه رسیده که باشگاه را باید از دردسرهای احتمالی وارد شدن به پروسه قضایی دور کند و به همین دلیلی قصد فروش این مهاجم فرانسوی را دارد.
پرس می خواهد رئال را به طور کلی دچار تحول کند و یک تیم متحول شده و سرحال را برای فصل ۲۰۱۶-۱۷ آماده کند.  رئال با وجود تمام ستارگانی که دارد از فصل ۲۰۱۱-۱۲ نتوانسته به قهرمانی لالیگا برسد و این اصلی ترین دلیل رئیس رئال برای ایجاد تحول در تیمش است.
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-13 01:10:19
نظر دهید

۱ نظر
پویا
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۱۷
خواهشا اخباری رو بذارید که معقولن.بعد رفتارهای عجیب رونالدو دقیقا چی هستن؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر