فهرست
دراکسلر: شالکه شانس زیادی در برابر رئال مادرید ندارد
دراکسلر: شالکه شانس زیادی در برابر رئال مادرید ندارد

دراکسلر: شالکه شانس زیادی در برابر رئال مادرید ندارد

آی اسپورت- جولین دراکسلر ستاره ی تیم شالکه می گوید صعود تیمش به جمع هشت تیم برتر قاره ی اروپا با توجه به برد 1-6 در دیدار رفت تقریبا ناممکن است. شالکه باید سه شنبه شب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در برابر رئال مادرید به میدان رود.

این ملی پوش تیم ملی آلمان که فصل پیش شایعاتی نیز در رابطه با حضورش در سانتیاگو برنابئو شنیده می شد، از اینکه قرار است تیمش در پایتخت اسپانیا به میدان برود هیجان زده شده و می گوید او به هم تیمی هایش برای بازی با رئال خیلی امیدوار است.

او به آس گفت:«بازی کردن در سانتیاگو برنابئو آرزوی هر بازیکنی است. به هر حال وضعیت ما کمی خنده دار است. ما درباره ی دیدار رفت در برابر رئال که به شکست 1-6 منجر شد واقع نگر هستیم و شانس زیادی در برابر رئال نداریم. اگرچه تمام تلاشمان را خواهیم کرد.»

این بازیکن 20 ساله همچنین از جایگاه سوم تیمش در بوندس لیگا راضی است اما اعتقاد دارد تیمش می تواند از دورتموند رده دومی پیشی بگیرد و مستقیما به لیگ قهرمانان صعد کند.

«برد ما در برابر آگسبورگ عالی بود. ما در این نقطه از فصل به خودمان اعتماد داریم  بخصوص حالا که توانسیتیم از لورکوزن در جدول پیشی بگیریم.»

«حالا می قصد نداریم جایگاه سوم را از دست بدهیم و اگر امکان داشته باشد می خواهیم به جایگاه دوم برسیم. ما نباید به کار حریفانمان کاری داشته باشیم وباید کار خودمان را انجام دهیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-17 21:48:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر