فهرست
انگیزه استیماچ برای موفقیت با سپاهان: اثبات قدرت به وزارت ورزش
انگیزه استیماچ برای موفقیت با سپاهان: اثبات قدرت به وزارت ورزش

انگیزه استیماچ برای موفقیت با سپاهان: اثبات قدرت به وزارت ورزش

آی اسپورت - اولین مصاحبه ایگور استیماچ بعد از انتخابش به عنوان سرمربی سپاهان حاکی از انگیزه بالای او برای موفقیت در اصفهان است. استیماچ گفته تمام تلاشش را می کند تا سپاهان دوباره تبدیل به مدعی قهرمانی در لیگ شود.
مربی کروات البته درباره انگیزه اش توضیحی نداده اما به جرات می توان گفت که انگیزه اصلی او برای موفقیت، اثبات خودش به مسئولان وزارت ورزش ایران است. استیماچ در ابتدای فصل فاصله بسیار کمی تا رسیدن به نیمکت استقلال داشت اما وزارت ورزش با این توجیه که او مربی گران قیمتی است به باشگاه استقلال اجازه عقد قرارداد با این مربی را نداد.
استیماچ هم که شدیدا از این مساله ناراحت بود در گفتگویی با یکی از رسانه های کرواسی از این مساله انتقاد کرد و گفت که فوتبال ایران تحت تاثیر مسائل سیاسی قرار دارد. حالا او می خواهد نشان دهد که وزارت ورزش با جلوگیری از همکاری او با استقلال، دچار چه اشتباه بزرگی شده است.

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-13 10:28:16
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۱۳
سپاهان که خودش مدعی بود این آقا چی میگه پول بیت المال که دست اصفهانی ها هست عوض این که به امثال این آقا و مربی های خارجی دیگه بدن صرف فوتبال پایه کنند به خدا مگه فرکی چی کم داشت یک تیم منظم و تاکتیکی درست کرد چه زمانی که تو نفت بود چه فولاد و چه سپاهان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر