فهرست
تمجید ونگر از عملکرد مدافعان آرسنال
تمجید ونگر از عملکرد مدافعان آرسنال

تمجید ونگر از عملکرد مدافعان آرسنال

آی اسپورت- آرسن ونگر مربی آرسنال معتقد است تیمش با بردی که برابر تاتنهام در رقابتهای این هفته کسب کرده است، ماراتن قهرمانی در لیگ را بسیار جذاب کرده است.

گل دقیقه ی دوی توماس روسیچکی در این بازی توپچی ها را به بردی شکننده در وایت هارت لین رساند. حالا آن ها با لیورپولی که منچستر را در اولدترافورد 0-3 برد هم امتیاز هستند.

حالا این دوتیم با چهار امتیاز کم تر از چلسی و یک بازی کمتر در رده ی دوم و سوم قرار دارند. ونگر مطمئن است رقابت بر سر عنوان قهرمانی تا آخرین بازی ادامه پیدا خواهد کرد.

«ما به دنبال برگشتن به مسیر قهرمانی  و شکست چلسی بودیم. برد لیورپول و منچستر سیتی رقابت بر سر کسب قهرمانی را شدیدا داغ کرده است.»

وی به وبسایت رسمی باشگاه آرسنال گفت:«رسیدن به مکان اول دست خودمان نیست چرا که اگر ما بازی خودمان را ببریم باز هم یک امتیاز کمتر از چلسی داریم. اگر بتوانیم همه ی بازیهایمان را ببریم مهم است.»

«حالا برنامه ی ما فقط تمرکز، ریکاوری، تمرکز و سعی برای بردن بازی بعدی است.»

ونگر که از عملکرد مدافعانش در بازی با اسپرز بسیار خوشحال بود گفت:«این روز خوبی برای ما بود چرا که برای بردن این بازی تحت فشار بودیم و توانستیم ببریم.»

«فشار از سمت تاتنهام بسیار زیاد بود ولی ما به خوبی آنرا تحمل کردیم. مدافعانمان عالی کار کردند و پس از نیمه ی اول ما خطرناک نشان دادیم.»

«ما می توانستیم بازی را زودتر تمام کنیم. ما به درصد اشتباه سفر نیاز داشتیم و به بهترین شکل ممکن این نیاز را برآورده کردیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-17 22:01:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر