فهرست
برانکو در کنفرانس؛ بازیکنانم عالی بودند
برانکو در کنفرانس؛ بازیکنانم عالی بودند

برانکو در کنفرانس؛ بازیکنانم عالی بودند

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری خود بعد از پیروزی تیمش بر ماشین‌سازی از جوانان تیمش تمجید و ستایش کرد. صحبت‌های او را بخوانید:

  • می‌دانستیم کار سختی داریم. ماشین‌سازی در ۵-۶ بازی اخیر مساوی کرده بود. ماشین سازی مقابل سپاهان و استقلال که رقبای اصلی ما بودند، بهتر بازی کرد. بازیکنان ما عالی بودند و میل‌شان به پیروزی سه امتیاز را به ارمغان آورد. به جوانان‌مان که خودی نشان دادند، افتخار می‌کنم که بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. هر چه زودتر دوست دارم این مقطع از فصل زودتر به پایان برسد و به نیم فصل برسیم.
  • ما می‌توانیم بگوییم که بازی را بردیم و با شایستگی برنده شدیم زیرا شانس‌های گل بیشتری داشتیم و روی ضربه ایستگاهی آخر دیدیم که دنبال حفظ تساوی نبودیم و پیروزی می‌خواستیم. ما در طول سال‌های گذشته فقط به فکر فوتبال بودیم و توانستیم دو بار قهرمان شویم و به فینال آسیا برسیم. دلیل حواشی به وجود آمده از سمت دیگر هواداران بود. عالیشاه در حال دویدن به سوی هواداران بود و دنبال حاشیه نبود. اگر هر داور بخواهد این‌ گونه کارت بدهد، باید به ۱۵ بازیکن کارت زرد بدهند.
  • ما همزمان هم در لیگ و هم در آسیا بازی کردیم و طبیعی است که همه تیم‌ها وقتی مقابل قهرمان کشور وارد  میدان می‌شوند، انگیزه داشته باشند. ما پیش از فینال آسیا مقابل سایپا بازی داشتیم. در ۶ دیدار مهم لیگ قهرمانان به میدان رفتیم و داربی را هم بازی کردیم اما اعتراض کردیم. اکنون هم مقابل ماشین سازی به میدان رفتیم. طبیعی است که خسته باشیم. امروز هم مقابل ماشین سازی دیدید که چگونه بازی کردیم، خالقی‌فر که بازیکن سابق ما بود، با تمام وجود بازی کرد و نشان داد که حرفه‌ای است. ماهینی تا عید برمی‌گردد و کامیابی‌نیا هم بخاطر مصدومیت همراه ما نبود. انصاری را هم تا پایان فصل نخواهیم داشت.باید برنامه ریزی کنیم. در نیم‌فصل استراحت می‌کنیم و همچنین لیست بازیکنان بالای ۲۲ سال ما پر شده است. وقتی تیمی دچار تغییر و تحول می‌شود و بازیکنان جوان اضافه می‌شوند، فلسفه مربی تغییر می‌کند اما بعد از ۴ سال باز هم می‌گویم پرسپولیس نیاز به پیشرفت دارد.
۱۱۱ ۵  
آی اسپورت
2018-11-29 17:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
تورک اوغلی
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۱
الان عالیشاه پیش منه واقعا عالیه!
۱ ۱
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۱
به بن سلمان و نتانیاهو اجاره دادی؟
۲
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
جوووووونم بهترین مربی دنیا جوووووونم دمت گرم
سوراختور
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۵
جناب تورک اغلی عالیشاه هم گفت که سواری دادنت خیلی خوبه تعریفت میکنه
....
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۳۹
بی معرفت از داوری هم تعریف کن.کم برات مایه نذاشتن
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر