فهرست
درباره روز فاجعه بار خیابانی در شبکه سه/ زنگِ بازنشستگی!
درباره روز فاجعه بار خیابانی در شبکه سه/ زنگِ بازنشستگی!

درباره روز فاجعه بار خیابانی در شبکه سه/ زنگِ بازنشستگی!

آی اسپورت- «پس ما روی دومین کرنر، اولین گل رو زدیم. اولین حمله، اولین آفساید، اولین خطا، اولین کرنر، حالا دومین کرنر تبدیل به اولین گل می شه!». تردیدی وجود ندارد که فقط یک گزارشگر در تمام کهکشان، می تواند لحظه گل تماشایی یک تیم را به این جمله های تکراری و خسته کننده پیوند بزند. او کسی نیست به جز جواد خیابانی، مردی که مدتی به خاطر مصدومیت از گزارش دور بود و حالا در بازگشت، همه آن هایی که دلتنگ گاف های کلامی اش بودند را راضی کرد. او بعد از گزارش عجیب صحنه گل، شاهکارهایی را نیز در مرور بازی های تیم ملی کنار گذاشته بود. جواد در حین گزارش بازی تیم ملی مدعی شد ترکمن ها روی ارسال ها خطرناک هستند چرا که در بازی رفت، با کرنر و ضربه سر دروازه ایران را باز کرده اند!
گزارش مسابقه ایران و ترکمنستان، تنها گزارش 24 ساعت گذشته خیابانی در شبکه سوم نبود. او در استودیوی شبکه سه حضور داشت تا مسابقه سوپرکلاسیگو بین برزیل و آرژانتین را گزارش کند اما لغو این مسابقه، موجب شد خیابانی گزارشگر بازی شیلی و کلمبیا شود. در بامداد روز جمعه، جواد بود و جمله هایی برای به خاطر سپردن. او از دستیار سامپائولی روی نیمکت شیلی، به عنوان مترجم این مربی نام می برد و بعد روی آنتن، به خودش نهیب می زند که این مربی هم زبان با شیلیایی ها، اصلا چرا باید مترجم بخواهد؟ خیابانی در نزدیکی های صبح، از بازی چند روز اخیر کارلوس باکا و خامس رودریگز در بازی سویا و رئال حرف می زد تا نشان بدهد مدت زیادی است که فوتبال را تغقیب نمی کند و حتی نمی داند باکا ماه هاست برای میلان توپ می زند.
بعد از گزارش تاریخی بازی ایران و آمریکا، روزهای خوب گزارشگری جواد خیابانی به پایان رسیدند. او در همه سال های بعدی، دیگر نشانی از گزارشگری که شغل اش را دوست دارد، نداشت و به نظر می رسید حالا دیگر 90 دقیقه های گزارش برای او، در اوج عذاب آوری دنبال می شدند. خیابانی این اواخر، دیگر حتی فوتبال را دنبال نمی کند و شاید وقتِ آن رسیده که تصمیم به بازنشستگی از گزارش فوتبال بگیرد. شاید بهتر بود که او در اوج چنین تصمیمی بگیرد اما هنوز هم برای کنار رفتن او از سمتِ سوژه ساز نیمه شب توئیتری ها، دیر نیست.


کدخبر:9405
  ۱۴  
آی اسپورت
2015-11-13 15:33:19
نظر دهید
۱۴ نظر
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۲۰
vaghan cheghaaadr oghde e hastiid ke iinjoooir ye nafaro mikooobid
عباس
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۵۰
افتخار تبریز :)))
عباس
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۵۰
افتخار تبریز :)))
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۲۷
عباس :))
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۳۲
همه عنن جز کیروش
سعید
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۰۱
خاک بر سرت ای اسپورت،جواد خیابانی سالاره،همین تیکه ها و سوتی،هاش،هم خارق العادس،
امین
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۳
بسه دیگه موضوع جدید نداری ایقد رو یه موضوع کلیت نکنین
امین
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۳۳
بسه دیگه موضوع جدید نداری ایقد رو یه موضوع کلیت نکنین
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۷
از اون فردوسی پور مسخره خیلی بهتره. خیابانی دوست داریم
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
این آقای سلطان سوتی اون وقت تو برنامه آقای گزارشگر جوانهای بی ادعا رو اونجوری تخریب و تحقیر میکرد که انگار اسطوره گزارشگریه!!
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۵۳
همه کامنتارو جواد نوشته
-
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴، ۰۰:۵۰
دم جواد خیابانی گرم که حداقل دلال و اجنبی پرست نیست
-
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴، ۰۲:۱۳
بالاخره هرجوریم گزارش بکنه با اون گزارششاش تو ده پانزده سال پیش خودشو تو دل مردم حا کرده.بازم خیلیا با اون جملهای فرصت برای ایرن،خدداد عزیزیییییی توی دروازه و غزال تیز پای اسیاو خیلی جملهاش خاطره دارن!الانم درسته یکم به روز گزارش نمیکنه ولی خب نباید تخریبش کرد
آراز
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۰۶
خلایق هر چه لایق ، مگه نمی بینین اکثر کامنت کذار ها راضین ازش ، در حد سلیقه و شعور همین ها گزارش می کنه ... خداییش خیلی داغونیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر