فهرست
نادر عزت‌الهی: گل سعید را کنار طارمی و سیدجلال دیدم
نادر عزت‌الهی: گل سعید را کنار طارمی و سیدجلال دیدم

نادر عزت‌الهی: گل سعید را کنار طارمی و سیدجلال دیدم

آی اسپورت- پدر سعید عزت‌الهی که در ورزشگاه آزادی شاهد اولین گل ملی پسرش بود، از اینکه سعید توانسته گل برتری تیم ملی را به ثمر برساند خوشحال است. او بازی دیروز را در کنای مهدی طارمی و سیدجلال حسینی تماشا کرده است.
به گزارش آی اسپورت و به نقل از فارس، نادر عزت‌الهی مربی ملوان انزلی در مورد اولین گل پسرش که در بازی با ترکمنستان به ثمر رسید، گفت: گلی که سعید زد باعث افتخار من و تمامی مربیانی است که با سعید کار کرده‌اند. گل او باعث خوشحالی مردم ایران و بخصوص مردم خوب انزلی شد. این لطف خدا بود. امیدوارم او همچنان روند رو به پیشرفتش را ادامه بدهد.
وی در مورد بازی تیم ملی، گفت: من این بازی را در ورزشگاه آزادی دیدم و کنار سیدجلال حسینی و مهدی طارمی نشسته بودم. از دیدن بازی تیم ملی لذت بردم. کی‌روش به نسل جوان ما انگیزه و میدان داده است. مردم هم دوست دارند که این نسل جوان در تیم ملی موفق شود. کی‌روش نگاهی حرفه‌ای دارد و می‌خواهد آینده تیم ملی را بسازد.
عزت‌الهی در مورد روادید پسرش برای سفر به گوام گفت: امیدوار بودیم که این روادید روز پنجشنبه صادر شود اما این اتفاق رخ نداد و امیدواریم تا روز شنبه این روادید صادر شود تا شاید سعید به گوام برود اگر این اتفاق رخ ندهد او به روسیه خواهد رفت.
وی در مورد مشکل اداری عزت‌الهی برای بازی در روستوف گفت: تا نیم فصل سه بازی دیگر باقی مانده و در نیم فصل دوم این مشکل حل خواهد شد. باشگاه ملوان هم با سعید مساعدت کرده و این مشکل حل می‌شود و در نیم فصل دوم سعید برای روستوف بازی می‌کند.

9411
     
آی اسپورت
2015-11-13 17:58:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر