فهرست
گزینه جدید تیم امید:مهدی تارتار
گزینه جدید تیم امید:مهدی تارتار

گزینه جدید تیم امید:مهدی تارتار

آی اسپورت –  شایعات درباره سرمربی تیم امید زیاد است. از یکطرف گفته می شود جواد نکونام گزینه نهایی فدراسیون است و از طرف دیگر صحبت از انتخاب سرمربی خارجی برای این تیم به گوش رسیده. این وسط نامهای دیگری هم برای هدایت تیم امید مطرح شده. از پورموسوی سرمربی فولاد گرفته تا چمنیان سرمربی موفق تیم ملی نوجوانان. حالا نوبت به یک سرمربی دیگر رسیده تا وارد فهرست گزینه های سرمربیگری تیم امید شود. به نوشته باشگاه خبرنگاران، مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی به خاطر ارتباط خوبی که با حمید استیلی دارد یکی از نامزدهای هدایت تیم امید است اما گویا بیشتر علاقه مند به مربیگری در عرصه باشگاهی است و همین موضوع شانس او برای نشستن روی نیمکت تیم امید را کم کرده است.

  ۲  
آی اسپورت
2018-04-21 09:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
وحید بارساپولیسی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۲۳
نتایج کی روش کبیر رو ربط دادن به تیمهای ضعیف مقابل (تقریبا کل آسیا ضعیف بودن وگرنه کی روش کیه دستیار دوم فلانی تومنچستر و سرمربی یه تیم سفید تو مادرید) .. نتایج برانکوی بزرگ رو ربط دادن به هدایتی و که و که.. نتایج شفر رو هم ربط دادن به بازیکنای درجه 1 که منصوریان خرید.. سرشون تو برفه مث کبک و بازم زیر بلیط مربی بیسواد ایرانین.. بازهم امیرحسین پیروانی ها و خاکپورها و استیلی و منصوریان ها و حالا هم تارتار.. بازم برید اوت شید کی میخواید بفهمید مربی خارجی خوب.. دیسیپلین میاره و دیسیپلین ایرانی رو میبره تو اوج.... یه مشت خنگ دور هم کمیته فنی تشکیل دادن
۳ ۱
فرهاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۸
مربیان داخلی با توجه به معلومات کلی و دانش خودشون خوب هستن و همه قابل احترام و بیشتر میتونند تیمهایی که هوادار ندارند و یا کم حاشیه هستن رو مربیگری کنند . ولی در سطح ملی و یا تیمهای پر هوادار دچار مشکل شدید میشن و جواب نمیدن . تازه امکاناتی که برای مربی خارجی فراهم میکنند قابل مقایسه با مربیان داخلی نیست . فعلا با این ورزش دولتی مربی خارجی مناسبتره.
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر