فهرست
نوستالژی: مالک پرسپولیس متهم قتل تختی
نوستالژی: مالک پرسپولیس متهم قتل تختی

نوستالژی: مالک پرسپولیس متهم قتل تختی

آی اسپورت- پس از آن که خبر مرگ غلامرضا تختی در روز 17 دی ماه 1346 به گوش رسید، نظریه های زیادی درباره مرگ وی شنیده شد. با توجه به گرایشات ملی گرایانه تختی، آن ها که معتقد به قتل تختی بودند، قبل از هر چیز حکومت پهلوی را متهم ساختند. در این میان نویسندگانی مشهور نیز در نوشته های خود مستقیم و غیر مستقیم به گسترش این تفکر پرداختند. با این وجود ماجرای مرگ تختی هرگز پایانی نداشت. یکی از نوشته های مربوط به مرگ تختی پس از انقلاب و در اواخر دهه 50 منتشر شد.
جایی که روزنامه اطلاعات از قول مجاهدین نوشت که رییس باشگاه پرسپولیس و مالک بولینگ معروف عبده عامل قتل تختی بوده است. این نوشته را با هم می بینم.
قسمت هایی که با علامت (...) مشاهده می کنیم بخش هایی بود که قابل خواندن نبوده است. از سوی سازمان مجاهدین راه حق علی عبده به قتل تختی متهم شد سازمان مجاهدین راه حق در صبح امروز در تماس با روزنامه اطلاعات فاش کرد که جهان پهلوان تختی (...) رسیده است. سازمان مجاهدین راه حق با کشف اصرار تازه ای در مورد مرگ تختی اعلام داشت: که در قتل تختی، علی عبده رییس باشگاه پرسپولیس و (...) همکاری نزدیک داشته اند. سازمان مجاهدین راه حق اعلام کرد: که به زودی اسناد (...)
منبع: کاپ
کدخبر:9403
۱ ۷  
آی اسپورت
2015-11-13 20:21:43
نظر دهید
۷ نظر
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۵۴
خبر دروغه. سازمان مجاهدین خلق این شایعه رو درست کرد و هیچ وقت هم براش سند نیاورد
۱
یلدا
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۱۲
یعنی منبع خبری این مطلب تو حلقم ....
گفتی کی ؟؟؟ سازمان چی؟؟؟
-
جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴، ۲۲:۳۸
کلا هرکس علیه پرسپولیس حرف میزنه دیگه سندش پیدا نمیشه
۳
-
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۴۵
ربطی به مجاهدین خلق نداره لنگی, این یه گروه دیگه س
-
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۵۰
لعنت به منافقین و قاتل جهان پهلوان تختی
۱
شاهین
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۰۴:۴۱
موسس تیمت (تاج) تیمسار خسروانی باشه که در کودتای علیه مصدق نقش آفرینی کرده باشه و بعد بیایی به مکتب شاهین که دکتر برومند را به عنوان موسس داشته و پرویز دهداری را به عنوان استاد اخلاق معرفی کرده تهمت بزنی...
این شایعات هیچگاه تایید نشد و پزشک قانونی هیچگاه عبده و هیچ کس دیگری را متهم به قتل ندانست.

عبده افتخاری است برای همه لرها که در تاسیس پرسپولیس نقش داشت.
۱ ۱
Msha
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۷
برو مدرک بیار که اینکار رو مالک باشگاه پرسپولیس نکرده لنگی با تعصب عزیز ضمنا تیمسار خسروانی ربطی به این موضوع نداره و ۱۵ سال قبل اونه حداقل ... ضمنا آمار سایت موثق رو قبول نداری؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر