فهرست
نادر عزت‌اللهی: سعید چاق بود و می‌گفتند فوتبالیست نمی‌شود!
نادر عزت‌اللهی: سعید چاق بود و می‌گفتند فوتبالیست نمی‌شود!

نادر عزت‌اللهی: سعید چاق بود و می‌گفتند فوتبالیست نمی‌شود!

آی اسپورت- نادر عزت‌اللهی پدر سعید عزت‌اللهی که خودش از بهترین‌های فوتبال گیلان بود، لحظه گل زدن سعید به ترکمنستان را یکی از زیباترین لحظات عمر ورزشی خود می‌داند . پدر سعید عزت الهی بعد از درخشش پسرش در بازی با ترکمنستان از روزهایی که او هنوز در اول راه بود می‌گوید:«سعید غریزه و شعور فوتبال را از بچگی داشت اما چون کمی سنگین‌تر از همسن و سالان خودش و به اصطلاح تپل‌تر از دیگران بود، هیچ وقت کسی او را فوتبالیست بزرگی برای آینده نمی‌دانست.
با خودم گفتم شعور و غریزه و استعداد یک فوتبالیست به هدف می‌رساند مهم همین است ضمن اینکه چاقی و کوتاهی و هر نقص دیگری در شکل ظاهری و آناتومیکی یک فوتبالیست بخصوص اگر بچه باشد، قابل رفع است. به همین علت است که سعید لاغر شد و استعدادهایش را ظهور داد سعید همه زندگی من، همسرم و خواهر خودش است، وقتی بازی دارد همه ما همه وجودمان را به او اختصاص می‌دهیم.
دیروز برای دیدن بازی سعید از انزلی آمدم و بعد از بازی به رختکن تیم‌ملی رفتم و با سعید که می‌خواست مستقیم به فرودگاه برود، خداحافظی کردم. افشین پیروانی که مقطعی حریف و هم‌بازی ما بود و حالا هم یک مدیر با لیاقت برای تیم‌ملی است، صحنه‌ای را که من پسرم را در آغوش گرفته و مشغول خداحافظی با او بودم را دید و به شوخی دست سعید را گرفت و گفت: «پسر یک وقت مغرور نشوی، تو هنوز نصف بابا نادرت هم نشدی!»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-11-13 21:07:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر