فهرست
پست معنادار شجاعی؛ سخت ترین روزهای زندگی
پست معنادار شجاعی؛ سخت ترین روزهای زندگی

پست معنادار شجاعی؛ سخت ترین روزهای زندگی

آی اسپورت – مسعود شجاعی یکی از خبرساز ترین چهره های فوتبال ایران طی یکماه گذشته بود. او در شرایطی حضور در اردوی تیم ملی برای بازی با کره جنوبی و سوریه را از دست داد که خیلی ها عقیده دارند بی تفاوتی او نسبت به بازی کردن مقابل مکابی عامل اصلی این موضوع بوده. شجاعی که در بازی دیروز پانیونیوس موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی شد بعد از این دیدار پستی در اینستاگرامش منتشر کرده که می توان آن را واکنشی به تمام اتفاقات اخیر دانست. مسعود نوشته:" مى‌دانم كه دعاى خير مادر و پدرم و خانواده‌ام و انرژى مثبت و حمايت خيلى از شما مردم عزيز هميشه همراه و بدرقه راهم بوده و هست و با تمام وجودم آن را حس مى‌كنم و اين را هم مى‌دانم كه اين مسئله در مورد خيلى از آدمها صادق است و البته چيز ديگرى را هم كه خوب مى‌دانم اين است كه انسان پاک و بدون عيبى نبوده‌ام... ولى نمى‌دانم كِى و كجا چه كرده‌ام كه آفريدگار مهربان در بدترين و سخت ترين روزهاى زندگى دست مرا سفت‌تر از هميشه چونان گرفت و مرا بلند كرد كه گويى همه عمر خود را در عرش روزگار سپرى كرده‌ام و هيچگاه روزهاى تلخى وجود نداشته. پروردگار را سپاس مى‌گويم بخاطر تك تك روزهاى زندگى‌ام و بخاطر همه مهربانى ها و بخشش هايش. و یک تشكر ويژه مى‌كنم از همه عزيزانى كه در روزهاى اخير مرا مورد حمايت و لطف بى دريغ خود قرار دادند."

۲۶ ۴  
آی اسپورت
2017-09-11 08:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Ashkanred
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۵۱
یعنی به خاطر یک پنالتی که گل کردی خدا اینچنین دست تو رو گرفته و اگر گل نمی شد خدا دستت رو ول کرده بود !!! بابا بیخیال پروردگار عالم رو با ذهن های کوچک خود مورد سنجش قرار ندیم.
۶ ۱
جاهد
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۳۷
فکر میکنم بخاطر کل زندگیش خدا رو شکر کرده نه فقط بخاطر یه پنالتی!صحیح نیست خیلی راحت ذهن ها رو کوچک بشمریم.
مسعود ساندیس خور هستم
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۱۱
اگر ایمان داشتی همانا چنان مینمودی که در بازی مقابل سوریه حضور میداشتندی و برای رضای دل ما یک گل به خودی میزدندی
همانا کسانیکه به ایران و ایرانیت ضربه بزنند از نظر من حاج مسعود مقرب درگاه باری تعالی هستند امثال علی کریمی مهدی مهدوی کیا تختی و شجاعی در قعر جهنمند
۴
معین
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۲۰
خدا و اسرائیل کنار هم ؟
شخصا مثل راشا کوری شهید آمریکایی غیر ایرانی هم بودم با چنین نظام های آپارتایدی در حد به رسمیت نشناختن مشکل داشتم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر