فهرست
پیش بازی چلسی - گالاتاسرای؛ بازگشت دروگبا به خانه
پیش بازی چلسی - گالاتاسرای؛ بازگشت دروگبا به خانه

پیش بازی چلسی - گالاتاسرای؛ بازگشت دروگبا به خانه

آی اسپورت - مورینیو سخت به دنبال این است تا تنها مربی در تاریخ باشد که توانسته با 3 تیم مختلف قهرمان لیگ قهرمانان شود.او در این راه اما  سدی محکم به نام گالاتاسرای  پیش رو دارد.

تساوی 1-1 دو تیم در بازی رفت هر چند اوضاع را برای چلسی در خانه بهتر کرده است اما همچنان برای گالا  شانس خوبی برای صعود به دور بعد باقی گذاشته است.

مانچینی هر چند در تیم سابقش یعنی منچستر سیتی در لیگ قهرمانان بسیار نا موفق ظاهر شد اما توانست در گالاتاسرای توانایی های اروپاییش را نیز نشان دهد. صود از گروهی که یوونتوس در آن حضور داشت کار آسانی نبود اما مانچینی به لطف شرایط خاص بازی آخر موفق به انجام این مهم شد.


چلسی  پس از شکست 1-0   مقابل منچستر یونایتد در سال 2011 ، در 6 بازی اخیرش در مرحله ی حذفی لیگ قهرمانان در استمفوردبریج 6 برد و 1 تساوی کسب کرده است.

حضور دیدیه دروگبا بازیکن سابق چلسی در این دیدار به جنبه های دراماتیک این بازی افزوده است. دروگبا که 8 سال در چلسی حضور داشت تاثیر فوق العاده زیادی در قهرمانی های این تیم گذاشت. او در مهم ترین قهرمانی تیمش در آلیانز آره نا مرد شماره 1 بود و هواداران چلسی هیچ گاه او را فراموش نخواهند کرد. دروگبا در کنار بازیکنانی همچون تری و لمپارد برای هواداران قرار دارد.http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/02/07/38/84/2073884_w2.jpg


او در مصاحبه با سایت یوفا تاکید کرد:" احساسات فوق العاده زیادی برای حضور دوباره در استمفوردبریج دارم.

از اینکه در برابر چلسی، دوستان سابقم و مهم تر از همه هواداران قرار می گیرم بسیار هیجان زده هستم. اما واقعا نمی دانم که در طول بازی چه اتفاقاتی خواهد افتاد و من چه عکس العملی از خود نشان خواهم داد.

     
آی اسپورت
2014-03-18 09:43:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر