فهرست
پیغام همزمان خلعتبری برای پرسپولیس و استقلال: منو با خودت ببر
پیغام همزمان خلعتبری برای پرسپولیس و استقلال: منو با خودت ببر

پیغام همزمان خلعتبری برای پرسپولیس و استقلال: منو با خودت ببر

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری بازیکن سپاهان اصفهان به فکر جدایی از این تیم افتاده است. او که نامش به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی برای خرید پرسپولیس در نیم فصل مطرح شده، می‌خواهد هر طور شده از سپاهان برود. روزنامه ایران ورزشی در شماره امروز خود خبر داده که خلعتبری هم به کاپیتان استقلال پیغام داده هم به کاپیتان پرسپولیس! 
برانکو برای پست هافبک کناری دنبال یک وینگر خلاق و تکنیکی است و به همین خاطر از دو سه روز قبل نام محمدرضا خلعتبری برای این پست مطرح شده که البته خودش مطابق انتظار این خبر را تکذیب کرده است اما جالب اینجاست که خود خلعتبری این بازی را به راه انداخته و به نوعی بازارگرمی می‌کند!
خلعتبری در تماس با محسن بنگر گفته دوست دارد به پرسپولیس بیاید و همزمان به سیدمهدی رحمتی گفته اگر شرایط مهیا باشد خواهان انتقالش به استقلال است. البته او در همین برهه به رسول خوروش سرپرست سپاهان هم گفته اصلا دوست ندارد از سپاهان جدا شود و به او اطمینان داده که در جمع زردها می‌ماند تا مشخص نباشد دقیقا خواسته‌اش چیست و قرار است در آینده چه کار کند.البته ناگفته نماند که پرسپولیس برای این پست اول از همه دنبال فرید بهزادی کریمی افتاد اما وقتی مشخص شد باشگاه صبای قم برای صدور رضایتنامه این بازیکن 200 میلیون تومان می‌خواهد بی خیال جذب این بازیکن شد.
گفته می‌شود اگر برانکو در این پست به گزینه مدنظر نرسد شاید دنبال بازیکن خارجی برود که البته شرط این کار هم بیرون گذاشتن یکی از مدافعان میانی خارجی تیم است. حتی در این پست مارتین موتومبا هافبک تکنیکی سابق راه‌آهن که یک پرونده جنجالی را در فوتبال ایران به وجود آورد به برانکو پیشنهاد شده. موتومبا که بعد از محرومیتش مدتی برای آاک سوئد بازی کرد بعد از پایان فصل اخیر لیگ سوئد تیم ندارد و اتفاقا چیزی حدود 14 کیلو وزنش را کم کرده و آماده‌تر از روزهای حضور در راه‌آهن به نظر می‌رسد.
البته شاید برخی ندانند که سال گذشته هم موتومبا برای حضور در پرسپولیس به ایران آمد اما با انصراف درخشان از جذبش سر از راه‌آهن درآورد و شاید این بار انتقالش به جمع سرخ‌ها میسر شود.

9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-14 11:32:25
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۵۴
مگه سپاهان به مشکل مالی برخورد؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر