فهرست
پیش بازی رئال مادرید - شالکه؛ معجزه ای در کار نخواهد بود
پیش بازی رئال مادرید - شالکه؛ معجزه ای در کار نخواهد بود

پیش بازی رئال مادرید - شالکه؛ معجزه ای در کار نخواهد بود

آی اسپورت - اگر شالکه بتواند به مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند، قطعا تا آخرین لحظه ای که کره ی زمین می چرخد این حماسه در یادها باقی خواهد ماند!!

مادرید با نمایش خیره کننده رونالدو، بیل و بنزما در گلزن کرشن 6-1 شالکه را در هم شکست تا با خیالی آسوده در انتظار قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی باشد.

رئال 26 بار در لیگ قهرمانان دروازه ی حریفان را باز کرده است و البته که آمار خط آتش آن ها در لا لیگا و کوپا دل ری نیز فوق العاده است. آن ها تمامی 16 بازی اخیرشان در برنابئو را در تمامی رقابت ها با پیروزی پشت سر گذاشته اند و همین رکورد حکایت از شب مرگ بار شالکه دارد.


http://images.cdn.fourfourtwo.com/sites/fourfourtwo.com/files/styles/inline-image/public/bale-ronaldo.jpg?itok=WBEb23aR


مادریدی ها به لطف پیروزی 1-0 در برابر مالاگا توانستند موقعیت خود در صدر جدول لالیگا را استمرار ببخشند تا با خیالی آسوده در انتظار مصاف اروپاییشان باشند.


در آن سو شاگردان ینس کلر امیدوارند تا به لطف درخشش هونتلار بتوانند فصل بعد نیز در لیگ قهرمانان حاضر باشند تا بلکه این بار از وقوع فاجعه هایی از جنس دیدار رفت مقابل مادرید، جلوگیری کنند.

بازیکن سابق رئال مادرید پس از بازگشتش از مصدومیت ناحیه ی زانو توانسته است در 9 بازی 8 بار برای تیمش گلزنی کند و این آمار حکایت از آمادگی بالای او دارد.

هواداران، بازیکنان و مربیان شالکه به خوبی می دانند که هیچ شانسی برای حضور در مرحله ی یک چهارم نهایی ندارند اما امیدوار هستند تا با ارائه ی نمایشی قابل قبول اعاده حیثیت کنند.


http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Comp_Matches/02/07/38/37/2073837_w2.jpg


کوین پرنس بواتنگ در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه تاکید کرد: " ما قصد نداریم که رئال مادرید را رها کنیم. هر چند می دانیم که ماموریتی غیر ممکن در پیش داریم اما می خواهیم بهترین نمایشمان را ارائه دهیم و کار را برای مادرید سخت کنیم."


ناراحتی بنزما از ناحیه ی ران پا باعث ایجاد نگرانی در ذهن آنجلوتی شده است هر چند او به خوبی می داند که غیبت او در این دیدار چندان تاثیری نخواهد داشت. در آن سوی میدان حضور جفرسون فارفان نیز به علت مصدومیت از ناحیه ی زانودر هاله ای ابهام قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-03-18 10:03:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر