فهرست
ادعا تلویزیون کاتالونیا؛ جدایی مارتینو در تابستان
ادعا تلویزیون کاتالونیا؛ جدایی مارتینو در تابستان

ادعا تلویزیون کاتالونیا؛ جدایی مارتینو در تابستان

آی اسپورت- شبکه تی وی 3 کاتالونیا که ارتباط نزدیکی با سران بارسلونا دارد ساعاتی پیش ادعا کرد که در ماه ژوئن،تاتا مارتینو بارسا را ترک خواهد کرد.مقصد اینده وی تیم ملی آرژانتین خواهد بود.

امروز در برنامه اسپورت 3 شبکه تی وی 3 کاتالونیا که ارتباط تنگاتنگی با باشگاه بارسلونا دارد، مطرح شد که ،شایعات اخیر در مورد استعفای تاتا مارتینو در پایان فصل جاری ،سرانجام رنگ واقعیت خواهد گرفت! طبق این ادعا وی جانشین سابه یا مربی تیم ملی ارژانتین پس از جام جهانی برزیل خواهد شد.مطابق انتظار مانوئل آرویو مدیر رسانه ای جدید بارسلونا به شدت این خبر را تکذیب و آن را شایعه ای بی اساس خواند.

مانوئل آرویو در جواب سوالات خبرنگاران گفت: دقایقی پیش شنیدیم که در یک برنامه ورزشی این ادعا مطرح شده است! باید بگویم که به هیچ عنوان این مساله صحت ندارد و تاتا مارتینو با ما قراردادی دارد که به آن پایبندیم.هفته جاری هفته بسیار مهمی برای ما بشمار می رود.این مساله رابا او مطرح کردیم و او کاملا آن را رد کرد.مارتینو به ما گفت که با هیچکس در این مورد صحبت نکرده است و حتی دستیاران او هم در مورد آینده او چیزی نمی دانند. این شایعه بی اساس است.

رقمی که با پرداخت ان قرارداد تاتا مارتینو لغو می شود چه مقدار است؟

درمورد این مساله و جزئیات قرارداد مارتینو نمی توانم اظهار نظر کنم.این مساله در مورد مربیان چندان معمول نیست. این رقم بین ما و مارتینو محفوظ است . با این وجود تاکید می کنم که این تحرکات تاثیری روی ما نخواهند گذاشت.

تاتا به شما گفته که خواهان ادامه کار در بارسلونا است ؟

خیر! ولی چیزی غیر از این هم به ما نگفته است. فرض بر این است که این همکاری در آینده ادامه خواهد داشت. هفته مهمی در پیش داریم و ذهنمان درگیر بازی در برنابئو است و به این شایعات توجهی نمی کنیم.

ترجمه: رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-18 09:38:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر