فهرست
آنچلوتی: بارسلونا بسیار قدرتمند است
آنچلوتی: بارسلونا بسیار قدرتمند است

آنچلوتی: بارسلونا بسیار قدرتمند است

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال، در کنفرانس مطبوعاتی بازی با شالکه حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.

با توجه به قطعی شدن صعود رئال مادرید اکثر سوالات حول محور ال کلاسیکو بودند.

برای بازی با شالکه آماده اید ؟

در ماههای اخیر همیشه در سفر بوده ایم، از شهری به شهر دیگر و از کشوری به کشور دیگر ،همچنین با توجه به نتیجه بازی رفت نیاز به ایجاد تغییراتی در تیم احساس می شود.برای تجدید قوا باید به تعدادی از بازیکنان استراحت بدهم .ضمن اینکه تعدادی مصدوم هم داریم.

بهترین مجموعه ممکن در تمام سالهای اخیر ؟

مقایسه سختی است چراکه در این مدت رئال مادرید مجموعه های قدرتمندی را در اختیار داشته اما شاید بتوان تیم فعلی را کمی برتر بدانیم ،بازیکنان با تجربه ،جوان و با شخصیت بالایی را دراختیار داریم که باعث شده اند رئال مادرید کامل تری را شاهد باشیم..

بازی در مقابل بارسا..

همیشه معتقد بوده ام که بارسا تیم بسیار قدرتمندی است.همه دنیا این اعتقاد را دارند.بنظر می امد که دچار افت شده باشند، اما با پیروز شدن در بازیهای اخیر مشکلاتشان را حل کرده اند .بازی روز یکشنبه بازی برابری خواهد بود.

بنزما :

امشب برای ما بازی نمی کند ولی ایمان دارم که مقابل بارسلونا حاضر خواهد بود.

آینده شما در مادرید ؟

جواب دادن به این سوال مشکل است.در حال حاضر تمام تلاشم را برای بهتر کردن تیم انجام می دهم و از بودن در اینجا خوشحالم.معتقدم که ادامه مسیرمن در مادرید به نتایجی که کسب می کنم بستگی دارد. این مساله در فوتبال امروز بسیار عادی است.

فتح کدام جام سخت‌تر است ؟

در این لحظه فکر میکنم بردن چمپیونز لیگ سختتر باشد. در لیگ شانس بیشتری به نسبت جام حذفی و جام باشگاههای اروپا داریم.

برای فتح جام باشگاههای اروپا متقاعد شده اید؟

بله! معتقدم که تیم شرایط مطلوبی دارد.می خواهیم بازیهای خوبی انجام دهیم و به خودمان و تواناییهایمان ایمان داریم.بهترین راه بالارفتن اعتماد بنفس در یک تیم ،انجام بازیهای خوب در رقابتهای بزرگ است.باید به خودمان و به کاری که در حال انجامش هستیم اعتقاد داشته باشیم و همچنین به رقیبان بزرگی که در این راه با انها روبرو خواهیم شد احترام بگذاریم.

11 بازیکن امشب رئال..

فقط می توانم بگویم که خسه در ترکیب ثابت حضور دارد، در کنار موراتا و کریستیانو.فردا خط حمله ما سه نفره خواهد بود.خسه اینده درخشانی دارد .همین بس که من اولین بار در 30 سالگی در یک کنفرانس خبری صحبت کردم در حالیکه خسه در 21 سالگی این کار را انجام داد.

اهمیت بنزما در تیم..

او بازیکن بسیار مهمی برای ماست.نه فقط بخاطر گلزنی هایش که بخاطر شیوه بازی او.ببینیم که روزهای اینده وضعیت او چگونه خواهد بود.اگر نتواند بازی کند، مجبور به جایگزین کردن مهاجم دیگری هستیم.

     
آی اسپورت
2014-03-18 09:52:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر