فهرست
ابراهیمی: شرایط بازی مقابل گوام سخت است
ابراهیمی: شرایط بازی مقابل گوام سخت است

ابراهیمی: شرایط بازی مقابل گوام سخت است

آی اسپورت- با وجود پیروزی 3 - یک تیم ملی مقابل ترکمنستان، امید ابراهیمی معتقد است که ایران می‌توانست با گل‌های بیشتری برنده این بازی باشد. او در همین رابطه توضیح می‌دهد: «اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم گل‌های بیشتری به ترکمنستان می‌زدیم اما مهم سه امتیاز بازی بود که به دست آوردیم و باعث شد هواداران خوشحال به خانه‌های خود برگردند. امیدوارم روند صعودی ما در آینده ادامه داشته باشد.»
ابراهیمی به دلیل سه اخطاره بودن، نمی‌تواند تیم ملی را در بازی مقابل گوام همراهی کند و با توجه به مصدوم و محروم‌ها و بازیکنانی که موفق به دریافت ویزای این سفر نشده‌اند، محرومیت ابراهیمی کار را برای کی‌روش و تیم ملی سخت خواهد کرد. خود او درباره این محرومیت می‌گوید: «من که در این بازی غایب خواهم بود اما می‌دانم شرایط بازی تیم ملی مقابل گوام سخت است، چون ما بازیکن مصدوم و محروم داریم و چند بازیکن‌مان نیز ویزا نگرفته‌اند. ضمن اینکه بازی کردن روی چمن مصنوعی شرایط خاص خودش را دارد. با وجود همه این مشکلات امیدوارم بازیکنان ما دست پر از گوام برگشته و سه امتیاز بازی را بگیرند.»
هافبک تیم ملی البته معتقد است تیم ملی بازیکنانی دارد که بتوانند جای خالی غایبان را پر کنند: «درست است که چند بازیکن خود را به دلایل مختلف نداریم اما همه بازیکنان تیم ملی توانایی و شایستگی دارند که جای بازیکنان غایب را پرکنند تا ما سه امتیاز بازی را بگیریم.»

9411
     
آی اسپورت
2015-11-14 12:14:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر