فهرست
کاظمیان: پرسپولیس می‌تواند جام را ببرد/ طارمی و احمدزاده هر کدام‌شان یک تیم‌اند
کاظمیان: پرسپولیس می‌تواند جام را ببرد/ طارمی و احمدزاده هر کدام‌شان یک تیم‌اند

کاظمیان: پرسپولیس می‌تواند جام را ببرد/ طارمی و احمدزاده هر کدام‌شان یک تیم‌اند

آی اسپورت- جواد کاظمیان یکی از بازیکنانی است که این فصل از چرخه لیگ بیرون مانده است. این که او در نیم‌فصل به تیمی ملحق می‌شود یا نه مشخص نیست اما حرف‌های او در این زمینه خواندنی است. گفتگوی او با همشهری ورزشی را بخوانید.


این روزهای جواد کاظمیان چطور می‌گذرد؟
صبح‌ها تمرین می‌کنم و فعلا ترجیح می‌دهم تا نیم‌فصل بازی نکنم. در همین چند ماه فهمیدم که وقتی می‌گویند فوتبالیست دوبار می‌میرد یعنی چه. برای من که سال‌ها در پرسپولیس و تیم ملی بازی کردم این فضا مرگ اول را برایم رقم زده.
 
یعنی به بازگشت فکر می‌کنی؟
دوست ندارم خودم را تحمیل کنم. در این فوتبال آن‌قدر به من ظلم شد که گاهی با همه عشقم از آن متنفر شدم و گوشه خانه را به شلوغی ترجیح دادم. فوتبال روزی بازی جوانمردها بود اما الان... بگذریم.
 
حالا نگذریم؛ منظورت چیست؟
ببینید، من که عاشق پرسپولیس هستم نمی‌توانم تا سر تمرین تیم بروم. فقط کافی است 5دقیقه کنار برانکو بایستم، آن وقت خیلی‌ها این احوالپرسی را هزارویک‌جور تعبیر می‌کنند و چیزهایی می‌نویسند که آدم از همه‌چیز زده می‌شود. من خیلی حرف‌ها دارم که یک روز باید بزنم.
 
حالا فکر می‌کنی پرسپولیس این فصل به جایی می‌رسد؟
هفت امتیاز فاصله با تیم اول، آن هم در این مقطع چیز زیادی نیست. شما ببینید مالکیت تیم پرسپولیس در زمین را هیچ تیمی ندارد. به نظرم برانکو با این انسجام تیمی می‌تواند پس از سال‌ها جام را به پرسپولیس ببرد. بازیکنانی مثل فرشاد احمدزاده و طارمی هر کدامشان یک تیم‌اند.
 
اوضاع تیم ملی را هم رصد می‌کنی؟ بعضی‌ها از ترکمنستان و گوام غول ساختند.
خب همین بعضی‌ها با نیت خاص داغش می‌کنند تا به هدفشان برسند. ما با تیم چهارم ایران هم ترکمنستان و گوام را له می‌کنیم. اینکه دو بازی شبه‌تدارکاتی را آن‌قدر بزرگ می‌کنند جای تامل دارد. کی‌روش بدون لژیونرها هم می‌تواند این حریفان را کیسه شن کند.
 
فکر می‌کنی این قطار به ایستگاه جام‌جهانی  برسد؟
اگر صبح تا شب اما و اگر نکنند و مرثیه نخوانند، حتما. نباید کار به جایی برسد که از تیم‌هایی که زنگ تفریح هستند غول بی‌شاخ و دم بسازیم و به همه استرس بدهیم.

9411
     
آی اسپورت
2015-11-14 12:52:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر