فهرست
جلسه تراکتور و گسترش؛ فقط تکلیف آقایی مشخص شد
جلسه تراکتور و گسترش؛ فقط تکلیف آقایی مشخص شد

جلسه تراکتور و گسترش؛ فقط تکلیف آقایی مشخص شد

آی اسپورت- در جلسه مدیران تراکتورسازی و گسترش فولاد مقرر شد سعید آقایی در تراکتور بماند ولی وضعیت نریمان جهان همچنان مبهم باقی ماند.
به نقل از ایسنا، روز گذشته (جمعه) جلسه‌ای میان مسئولین باشگاه تراکتورسازی و گسترش فولاد جهت روشن شدن وضعیت سامان نریمان‌جهان و سعید آقایی برگزار شد. در این جلسه مقرر شد سعید آقایی تا پایان فصل در تراکتورسازی بماند ولی درباره نریمان جهان نتیجه قطعی به دست نیامد.
ظاهرا گسترشی‌ها خواهان حضور نریمان جهان در تیم‌شان هستند و از آن طرف تراکتوری‌ها هم می‌خواهند این بازیکن را تا پایان فصل حفظ کنند. در نهایت مقرر شد تا در صورت موافقت نریمان جهان این بازیکن تا پایان فصل در تراکتور بماند و یک نیم فصل را هم برای گسترش فولاد در سال آینده به میدان برود. قرار شده در این باره خود نریمان جهان تصمیم بگیرد و بر اساس اخبار رسیده به دست خبرنگار ایسنا ظاهرا این بازیکن تمایلی به پذیرفتن این پیشنهاد ندارد که در این صورت به احتمال فراوان در ادامه فصل به گسترش فولاد بر می‌گردد.
سامان نریمان جهان و سعید آقایی دو بازیکن تیم گسترش فولاد هستند که برای گذراندن خدمت سربازی به تراکتورسازی رفته‌اند. دوران خدمت سربازی این دو بازیکن در نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر به پایان می‌رسد.

9411
     
آی اسپورت
2015-11-14 13:10:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر