فهرست
توئیت‌های ستاره‌های فوتبال درباره تراژدی فرانسه/#دعابرای‌پاریس
توئیت‌های ستاره‌های فوتبال درباره تراژدی فرانسه/#دعابرای‌پاریس

توئیت‌های ستاره‌های فوتبال درباره تراژدی فرانسه/#دعابرای‌پاریس

آی اسپورت- ساعاتی بعد از حمله تروریستی در نزدیکی پارک دو پرنس، ستاره های فوتبال در شبکه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #دعابرای‌پاریس به ماجرای تلخ فرانسه واکنش نشان دادند. اتفاق وحشتناکی که جان بیشتر از 150 نفر را گرفته است. 
متس هوملز: هنوزم اتفاق دیشب رو باور نمی کنم. دنیا در حال حاضر خیلی به هم ریخته ست. با هر کسی که عزیزی رو از دست داده همدردی می کنم. 
آنتوان گریزمان: خداروشکر می کنم که خواهرم موفق شده از باتاکلان سالم خارج بشه. برای خانواده قربانی ها دعا می کنم. 
جویی بارتون: باز هم پاریس و باز هم صحنه های وحشتناک. این آدم ها چه مرگشونه؟ 


ماریو گوتسه: باورنکردیه. چه تراژدی ای. دیدیه دروگبا: پاریس همیشه در قلب من. آلوارو موراتا: باورم نمیشه. چطوری باید باور کرد؟ تمام حمایت من برای پاریس. کلاودیو براوو: برای خانواده قربانی های پاریس صبر زیاد آرزو می کنم. 
فرناندو تورس: برای پاریس و مردم فرانسه خیلی ناراحتم. آردا توران: خبر وحشتناک. با همه پاریسی ها همدردی می کنم. کالوم چمبرز: با هر کسی که الان در پاریسه همدردی می کنم. 


سیمون مینیوله: برد خوبی بود اما اتفاقی که در پاریس افتاد، احساس ما رو تغییر داد. خاوی مارتینز:باورم نمیشه انسان می تونه چه کارهایی انجام بده. چه روز بدی. چه روز بدی. 


استفن الشعراوی: هیچ کلمه ای ناراحتی من رو بیان نمی کنه. قلبم برای پاریس. 


جوزپه روسی: چرا؟ چرا همچین اتفاقی باید رخ بده؟


سرجی روبرتو: برای پاریس دعا می کنم و برای صبح جهانی. 


شکوردان مصطفی: به آلمان برگشتم اما ذهنم هنوز با خانواده قربانی های حادثه پاریسه. چه اتفاقی داره توی این سیاره می افته؟! کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-11-14 15:42:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر