فهرست
گزارش تصویری اسطوره ها در دیدار تیم بکام و منتخب جهان
گزارش تصویری اسطوره ها در دیدار تیم بکام و منتخب جهان

گزارش تصویری اسطوره ها در دیدار تیم بکام و منتخب جهان

آی اسپورت – فاجعه پاریس باعث شد زین الدین زیدان٬ پاتریک ویرا و کریستین کارمبئو در دیدار خیریه که دیوید بکام بانی آن بود و با نام «مسابقه ای برای کودکان» برگزار شد٬ حضور نداشته باشند.
قرار بود این سه بازیکن هم در تیم «منتخب سایر جهان» رو در روی تیم منتخب بریتانیا و ایرلند که از سوی بکام انتخاب شده بودند شرکت داشته باشند تا در این دیدار به منظور کمک به کودکان تحت پوشش یونسیف شرکت داشته باشند.
با این وجود٬‌ روبرت پیرس و میکل سیلوستره دیگر بازیکنان فرانسوی در این دیدار حضور یافتند. مسابقه با یک دقیقه سکوت به احترام قربانیان پاریس شروع شد و با وجودی که در مقابل ۷۵ هزار تماشاگر انجام می شد اما به وضوح تحت تاثیر فجایع پاریس قرار داشت و فاقد هیجان لازم بود. در نهایت بازی با نتیجه ۳-۱ به سود تیم منتخب بریتانیا به پایان رسید و تماشاگران هم از دیدن ستاره های بزرگ در این دیدار لذت کافی را بردند.
سر الکس فرگوسن دوباره به اولدترافورد برگشته و روی نیمکت تیم بکام نشسته بود. بکام بال راست بود و رایان گیگز در سمت چپ و پل اسکولز هم در خط میانی. تیم رویایی منچستر دوباره شکل گرفته بود. تماشاگران به شدت این سه بازیکن را تشویق می کردند و البته به شکلی طنز – و نه توهین آمیز- جیمی کاراگر ستاره سابق لیورپول را هو می کردند.
در تیم منتخب دنیا ستاره هایی مثل کافو٬ فیگو٬ سیدورف٬ فان در سار و ... حضور داشتند اما تیم بکام به وضوح قوی تر بود چرا که تعدادی از بازیکنانی که همچنان شاغل در لیگ برتر انگلیس هستند نیز در این بازی حضور داشتند مثل جان تری٬ درن فلچر و پتر کراوچ. پل اسکولز و مایکل اوون (۲ بار)  گلهای تیم بکام را به ثمر رساندند. تک گل تیم منتخب جهان را دوایت یورک به ثمر رساند. ضمن اینکه آنچلوتی هم روی نیمکت تیم منتخب نشسته بود.

...
     
آی اسپورت
2015-11-14 23:58:32
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر