فهرست
آمار ضعیف کاستا همچنان ادامه دارد
آمار ضعیف کاستا همچنان ادامه دارد

آمار ضعیف کاستا همچنان ادامه دارد

دیگو کاستا همچنان در تیم ملی اسپانیا گل نمی زند تا عملکرد ضعیفش در تیم چلسی را در تیم ملی نیز ادامه داده باشد. ویسنته دل بوسکه در بازی دوستانه تیمش مقابل انگلیس از دو مهاجم درترکیب تیم بهره برد و دیگو کاستا وآلکاسرزوج تهاجمی این تیم را ترتیب می دادند.
کاستا دراین بازی که دهمین بازی ملی اش بود در ترکیب اصلی قرار گرفت و 63 دقیقه برای ماتادورها بازی کرد.در این 10 بازی، او تنها یک بازی را از روی نیمکت ذخیره ها آغاز کرد و درطول این مدت تنها یک بارتوانسته برای اسپانیا به گل برسد که این گل در روز12 اکتبر سال 2014 ودربازی اسپانیا درمرحله مقدماتی یورو2016 مقابل لوگزامبورگ از راه رسید.
اما درپایان این مسابقه دیگو کاستا گفت از حضور درتیم ملی راضی است:« احساس خوشبختی می کنم.هربار بیشتر از قبل از حضور دراردو لذت می برم. مهم این است که هم تیمی هایم با چشم بدی به من نگاه نکنند و به من محبت داشته باشند؛ به من تبریک بگویند واین است که به من قدرت می دهد تا به تلاش کردن ادامه دهم. من با سرمربی تیم صحبت کرده ام و خیلی هم صادق هستم. به تبانی نیازی ندارم.همیشه از سرمربی تیم متشکرم که مرا به تیم قهرمان دنیا آورد. دل بوسکه آزادی انتخاب دارد واگر مرا از لیست بازیکنان خط بزند، برای بازگشت به تیم ملی نبرد خواهم کرد. مطمئن باشید که فقط روزی در تیم ملی نخواهد بود که سرمربی تیم مرا فرا نخواند.»
     
آی اسپورت
2015-11-15 01:55:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر