فهرست

عکس روز: مهمانان غیرضروری تیم امید

آی اسپورت -  در دل دعواهای شهرداری تهران برای حسابرسی دفاتر ، علی دبیر و دو عضو دیگر منتقد شورای شهر به همراه حبیب کاشانی راهی اردوی تیم ملی امید ایران در امارات شدند. حضوری که حالا آخرین دارنده طلای کشتی آزاد در المپیک ، درباره اش می گوید:«برای سفری کاری به دوبی رفته بودم که اردوی تیم امید هم با این سفر همزمان شده بود.برای همین تصمیم گرفتم به عنوان نایب رئیس کمیته ملی المپیک ، همان طور که به سایر تیم های المپیکی سر زدم ، سری هم به اردوی تیم ملی امید بزنم.» 
این تنها عضو ورزشی و المپینی نیست که رفته و در جمع ملی پوشان امید حاضر شده است که هادی ساعی هم در این سفر حضور دارد. او گفته برای رفتن به اردوی امید و برای رفاقتی که با حبیب کاشانی دارد ، عازم سفر شده است. او البته از این گفته که کار کاشانی برای اینکه بی کمک و حمایت و به تنهایی تیم امید را می گرداند ، قابل ستایش است . قناعتی هم چیزی نگفته اما حتما برای حضورش دلیلی دارد.
رفتن علی دبیر و هادی ساعی باز اینگونه قابل توجیه است که دو چهره محبوب ورزشی به اردوی تیم ملی کشورشان رفته اند و  حضور این سه در اردوی قبل نهایی امیدها حتما باعث افزایش روحیه ملی پوشان شده اما آیا بهتر نبود این قهرمان های شورای شهر ، همین جا در ایران و در یکی از اردوهای تهران یا کیش تیم ملی به دیدن ملی پوشان می رفتند؟ بهتر نبود که این سفرهای بی دلیل ، از ورزش ایران برچیده شود؟ درحالی که هنوز منتقدان زیادی به همراهان پرشمار تیم امید در سفر هلند ، انتقاد دارند.

منبع: خبرآنلاین
کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-11-15 10:09:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر