فهرست
از درخشش طالب‌لو تا مصدومیت رحمتی؛ بازگشت وحید؟
از درخشش طالب‌لو تا مصدومیت رحمتی؛ بازگشت وحید؟

از درخشش طالب‌لو تا مصدومیت رحمتی؛ بازگشت وحید؟

آی اسپورت - استقلال خاطرات بسیار خوبی با وحید طالب‌لو، دروازه‌بانی که این روزها صبوری می‌کند و بی‌حاشیه روی نیمکت می‌نشیند، دارد. خاطراتی که شاید بخشی از آن مربوط باشد به شیرجه‌هایی که او در آن بازی به یادماندنی جام حذفی در اهواز زد و استقلال را فاتح نبرد با فولاد کرد. آن دیدار معروفی که اواخر فصل هفتم لیگ برتر در مرحله نیمه ‌نهایی جام حذفی انجام شد و وحید با واکنش‌های خیره‌کننده‌اش استقلال را یک تنه به فینال جام حذفی برد. حالا دوباره وحید این شانس را دارد که از اهواز به قفس توری آبی‌ها بازگردد. نه اینکه بازگشت طالب‌لو ارتباط مستقیم داشته باشد با مصدومیت مهدی رحمتی. نه، اینطور نیست. شاید مصدومیتی که برای رحمتی به وجود آمده باشد مزید بر علت شود تا وحید را دوباره در چارچوب دروازه استقلال ببینیم اما مهم‌تر از مصدومیتی که برای مهدی رحمتی به وجود آمده درخششی است که وحید در بازی با ملوان داشت. آن روز که استقلال در یک بازی تدارکاتی مقابل ملوان ایستاد و وحید با واکنش‌های خوبش چشم‌ها را دوباره خیره کرد.
وحید طالب‌لو درست در روزهایی که گفته می‌شود مهدی رحمتی از آمادگی مطلوبی برخوردار است، آمادگی ویژه‌ای دارد و اگر پرویز مظلومی اندکی نگرانی را از خود دور کند، می‌توان شاهد بازگشت طالب‌لو به قفس توری آبی‌ها بود. شاید در اهواز این فرصت نصیب شماره یکی شود که پیش از مهدی رحمتی اول مرد آبی‌ها بود. وحید طالب‌لو حالا در انتظار رسیدن بازی جمعه عصر است و اینکه ببیند آیا مظلومی سرانجام قفل زنجیرهایی که به پای او بسته را باز می‌کند یا خیر. حرف‌های پزشکان استقلال درباره میزان مصدومیت مهدی رحمتی که در تمرین دیروز اقدام به یخ‌درمانی کرد، می‌تواند سندی بر احتمال بالای بازگشت وحید طالب‌لو به چارچوب دروازه باشد. گرچه کادر پزشکی استقلال اعلام کرده است این بازیکن با چند جلسه فیزیوتراپی می‌تواند به بازی استقلال و فولاد برسد اما بر اساس شواهد، این احتمال قطعی نیست و شاید این بازیکن نتواند استقلال را در مقابل فولاد همراهی کند و در نهایت شانس به وحید طالب‌لو لبخند بزند.
شماره یک سابق استقلال که کمی در سایه مهدی رحمتی قرار گرفته از ابتدای فصل گفته بود که برای نیمکت‌نشینی‌های مداوم با استقلال قرارداد منعقد نکرده است و شاید اگر مظلومی این حرف‌ها را جدی می‌گرفت استقلال گل‌های کمتری را در لیگ می‌پذیرفت و میانگین هر بازی یک گل خورده را به جا نمی‌گذاشت. وقتی دایم به مهدی رحمتی تکیه می‌شود و البته بعد از دربی کلی سر و صدا به پا می‌کند و از شیرجه‌های معمولی این دروازه‌بان می‌گویند و جریانی هم به دنبال بازگرداندن او به تیم ملی است، همین می‌شود که استقلال با مشکلات دفاعی روبه‌رو می‌گردد.

منبع: ایران ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-15 13:30:46
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۵۵
شما لنگی ها از آمادگی رحمتی بسوزین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر