فهرست
بنگر: هر کس ناراحت می‌شود بشود؛ رحمتی بهترین است
بنگر: هر کس ناراحت می‌شود بشود؛ رحمتی بهترین است

بنگر: هر کس ناراحت می‌شود بشود؛ رحمتی بهترین است

آی اسپورت - همه چیز از یک خبر کوتاه آغاز شد؛ «درگیری محسن بنگر با یک استقلالی در پارکینگ نمایشگاه مطبوعات!» این خبر روز جمعه به گوش رسید و ما هم با یک روز تأخیر توانستیم بالاخره محسن بنگر را پیدا کنیم و صحت و سقم مطلب را از او بپرسیم.
در پارکینگ نمایشگاه مطبوعات با استقلالی‌ها درگیر شدی؟! نه بابا! یک آقای به ظاهر استقلالی جلو آمد و حرف نامربوطی زد که خیلی زود هم جمع و جور شد!
ولی شنیدیم که با طرف درگیر شدی! اصلاً و ابداً! گفتم که آن‌ فرد حرف نامربوطی زد ولی مهدی رحمتی جلو رفت و گوش طرف را گرفت و پیچاند! چیز خاصی نبود ولی نمی‌دانم چرا بی‌دلیل شلوغش کردند. من هم اصلاً درگیر نشدم. حرفی هم به طرف نزدم.
با مهدی رحمتی همسایه هستید؟ اجازه بدهید قبل از هر چیز این را بگویم که متأسفانه هرکس ما دو نفر را با هم می‌بیند یک چیزی می‌گوید. آخر به کسی ربطی ندارد که من و کاپیتان استقلال با هم می‌گردیم!
منظورت به چه کسی است؟ شما را نمی‌گویم. توی کوچه و خیابان هرکس ما دو نفر را با هم می‌بیند، حرفی می‌زند. اتفاقاً چندی پیش یک عکس خانوادگی مشترک ما منتشر شد که برخی‌ها پای خود را از گلیم‌شان درازتر کردند و چیزهایی نوشتند که واقعاً لایق خودشان بود.
به هر حال رفاقت کاپیتان استقلال با کاپیتان دوم پرسپولیس هم در نوع خود جالب است و جلب توجه می‌کند؛ این‌طور نیست؟ آقا ما که نباید جواب این و آن را بدهیم. اتفاقاً من و مهدی هرگز با هم در مورد فوتبال حرف نمی‌زنیم و رفاقت ما خانوادگی است. در زمین هم با هم رقیب جدی هستیم.
ظاهراً وقتی در یک برنامه تلویزیونی گفتی سیدمهدی رحمتی بهترین دروازه‌بان ایران است این حرف به سایر دروازه‌بانان و بعضی دوستان تو برخورد. آیا هنوز هم روی این عقیده هستی؟ هرکس می‌خواهد ناراحت شود، بشود! مهم نیست. همه ایران می‌دانند سیدمهدی رحمتی بهترین دروازه‌بان کشور است و بهتر است آقایان بی‌‌دلیل حساس نشوند!
بسیار خوب. اوضاع پرسپولیس چطور است؟ دارید می‌بینید که! ما با ۱۴ بازیکن تمرین می‌کنیم. ۸ بازیکن ما در اردوهای تیم ملی بزرگسالان، امید و تیم هندوراس حضور دارند و این شرایط کمی سخت است.
ولی گفته بودی توفان، باد، آتش و سیل هم نمی‌تواند جلوی پرسپولیس را بگیرد. باید همه ما چنین تفکری داشته باشیم. پرسپولیس دیگر حق اشتباه و بهانه‌گیری را ندارد. برانکو در روزهای اخیر بارها در این مورد با ما صحبت کرده است. باید گذشته و اتفاقات بازی‌های قبلی را فراموش کنیم. تنها جام باقی ‌مانده برای پرسپولیس، لیگ برتر است و نباید سهل‌انگاری کنیم.

منبع: خبر ورزشی
     
آی اسپورت
2015-11-15 13:46:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر