فهرست
تیم ملی آلمان جمعه شب را در ورزشگاه گذراند
تیم ملی آلمان جمعه شب را در ورزشگاه گذراند

تیم ملی آلمان جمعه شب را در ورزشگاه گذراند

آی اسپورت - پس از بمب گذاری جمعه شب در شهر پاریس، پایتخت فرانسه که یکی از آنها در نزدیکی ورزشگاه «استادو فرانس»، جایی که دیدار دوستانه فرانسه و آلمان برگزار می‌شد، بازیکنان تیم ملی فوتبال آلمان شب را نیز در همین ورزشگاه گذراندند.  به نوشته مارکا ژرمن‌ها صبح شنبه با پرواز اختصاصی و به شکل مستقیم به فرانکفورت آلمان بازگشتند.  پس از شکست دو بر صفر آلمان برابر فرانسه، آنان به هتل‌شان بازنگشتند و در استادیوم ماندند. اولیور بیرهوف، مدیر تیم ملی فوتبال آلمان در این زمینه گفت: نمی‌توانستیم با خیال راحت در پاریس رفت و آمد کنیم.  
یواخیم لوو، سرمربی تیم ‌ملی آلمان و الیور بیرهوف نیز از اتفاقات آن شب در پاریس شوکه شده بودند. هتل پاریس، جایی که تیم ‌ملی آلمان اقامت داشت، صبح جمعه، ساعت‌ها به دلیل وجود بمب احتمالی خالی ماند.  در حملات تروریستی پاریس که بیش از 150 کشته بر جای گذاشته است، یکی از نقاط مورد نظر تروریست‌ها ورزشگاه استادو فرانس بود که در این محل «فرانسوا اولاند»، رییس جمهور فرانسه و «فرانک والتر اشتاین مایر»، وزیر خارجه آلمان حضور داشتند.  هواپیمای آلمانی حوالی ظهر در فرودگاه «شارل دوگل» بر زمین نشست و اعضای تیم ‌ملی آلمان در صحت کامل به کشورشان بازگشتند. این در حالی است که معلوم نیست آنها برابر هلند بازی خواهند کرد یا نه.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-15 14:05:51
نظر دهید
۱ نظر
Derrick Rose
يكشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۳
شارل دو گل مال پاریسه...
فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت. flughafen frankfurt am main. دومین فرودگاه بزرگ اروپا، فرودگاه فرانکفورت است که در ۱۲ کیلومتری جنوب غربی مرکز فرانکفورت واقع شده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر