فهرست
شفق: رئیس جمهور گفت دایی به جای کلمنته سرمربی تیم ملی شود
شفق: رئیس جمهور گفت دایی به جای کلمنته سرمربی تیم ملی شود

شفق: رئیس جمهور گفت دایی به جای کلمنته سرمربی تیم ملی شود

 آی اسپورت - ناصر شفق را اهالی فوتبال خوب می‌شناسند. اما شاید مهم‌ترین اتفاقی که با حضور او در فوتبال ایران رقم خورد حضور خاویر کلمنته در ایران برای هدایت تیم ملی بود. آن روزها گفته می‌شد  کار تمام شده و کلمنته سرمربی تیم ملی می‌شود اما این اتفاق نیفتاد. حالا شفق در گفتگو با سایت برنامه 90 درباره ماجرا توضیحات جالبی داده است:«من به‌عنوان مذاکره‌کننده به اسپانیا رفته بودم و توانستم با ۶۶۰ هزار یورو کلمنته را راضی کنم. وقتی به همراه کلمنته وارد فرودگاه امام(ره) شدیم، محمد علی‌آبادی، رئیس وقت سازمان تربیت بدنی به من زنگ زد و گفت محمود احمدی‌نژاد می‌خواهد علی دایی سرمربی تیم ملی شود و کاری کنید که کلمنته برگردد اسپانیا و کنسلش کنید. من گفتم آقا مگر می شود؟
من با کلمنته در اسپانیا قرارداد امضا کردم. نمی شود که، چرا باید رئیس جمهور سرمربی تیم ملی را تعیین کند؟ اما آقای علی آبادی قبول نکرد و گفت رئیس جمهور گفته است و باید همین کار را بکنید. آن زمان به راننده‌ای که قرار بود کلمنته را در شهر بچرخاند و به مناطق بالای شهر ببرد گفتم بعد از دیدار کلمنته با علی آبادی، وی را به جای بالای شهر، ببرد به مناطق پایین شهر تهران ببرد تا موتوری‌ها ویراژ بدهند و حسابی بترسد و فرار کند. به همین دلیل کلمنته را به شوش و مولوی بردند و حسابی ترسید.و گرنه که کار تمام شده بود و کلمنته سرمربی تیم ملی شده بود و ماجرای نوه و پروازی بودن بهانه بود. من قرارداد با کلمنته را در اسپانیا بسته بودم.»


 

 

 کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-15 14:58:55
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۵۴
اگر میومد جام جهانی 2010 رو از دست نمیدادیم ب کنار الان واسه خاطر اتوبوس کیروش انقد پول نمیدادیم و تحقیر نمیشدیم.از نظر شخصیتی وفنی کلمنته واقعا از کیروش سر بود
-
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۰۰:۴۰
اینم ازمحمود و دارو دسته بی سوادش نشان لیاقت نمی دی مخمود مخمودمخمود
شاهین
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۰۴:۳۶
احمدی نژاد به کجا نرید ؟ !!!
اقتصاد
دیپلماسی
فرهنگ
ورزش
کجا از دید ایشان مصون ماند...
آقای دایی شما هم ادعای تو خالی داری
لابی شما را هم دیدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر