فهرست
24 ساعت عجیب کاپیتان‌های پرسپولیس/  افراط در رفاقت!
24 ساعت عجیب کاپیتان‌های پرسپولیس/ افراط در رفاقت!

24 ساعت عجیب کاپیتان‌های پرسپولیس/ افراط در رفاقت!

آی اسپورت- حتی در ملتهب‌ترین روزهای رقابت سرخابی‌ها، همه خبرنگارهای مستقر در تونل ورزشگاه آزادی به خوبی می دانستند که دوستی محسن بنگر و مهدی رحمتی، تحت تاثیر هیج حاشیه ای قرار نمی گیرد. بنگر در جریان بازی دربی بارها با مهره های آبی درگیر می شد اما در انتهای رقابت، منتظر می‌ماند تا در کنار رحمتی و در یک ماشین، به خانه برود. رفاقت قرمزها و آبی ها، بعد از ماجراهای تلخ هادی نوروزی مستحکم تر شد. حالا سید با بازوبندی که تصویر هادی در آن قرار داده شده بود بازی می کرد و سایر مهره های پرسپولیس نیز رابطه خوبی با گلر اول آبی ها داشتند. تا اینجا، همه چیز درست به نظر می رسید اما این دوستی، آرام آرام در مسیر زیر پا گذاشتن اصول حرفه ای فوتبال قرار گرفت. 
در روزهای اوج گرفتن بحث بازگشت مهدی رحمتی به تیم ملی، محسن بنگر بعد از مهمانی دوستانه در خانه سید، او را «گلر شماره یک ایران» معرفی کرد و نورمحمدی به عنوان کاپیتان سرخ ها تاکید کرد که رحمتی برای خودش یک تیم است. این جمله های عجیب در شرایطی مطرح می شدند که سوشا، با تیم ملی به گوام رفته بود تا شاید با غیبت حقیقی، درون دروازه تیم ملی قرار بگیرد و بیشتر از همیشه به اعتماد به نفس نیاز داشت. همبازی های او در پرسپولیس اما صرفا مشغولِ تمجید از گلر تیم رقیب بودند. 
مشابه این اتفاق، در کدام نقطه جهان قابل رخ دادن است؟ آیا ممکن است مسی و اینیستا یک روز به مهمانی کیلور ناواس بروند و او را بهترین گلر لالیگا معرفی کنند؟ حتی در روزهایی که رابطه ژاوی و کاسیاس در بهترین وضعیت قرار داشت، کاپیتان بارسا هرگز تمجیدی از کاسیاس انجام نداد که ناراحتی ویکتور والدز را به همراه داشته باشد. همانطور که منچستری ها نیز از گلر لیورپول تعریف نمی کنند و میلانی ها، گلر اینتر را شایسته عنوان بهترین دروازه بان نمی دانند. یا حتی اگر می دانند، آن را رسانه ای نمی کنند. 
واکنش بنگر و نورمحمدی به اشتباه -حرفه ای شان، از خود اشتباه بدتر است. آن ها در تلاش هایی مضحک برای دلجویی از سوشا، طوری رفتار می کنند که انگار مکانی به خاطر ضعف فنی خودش از آن ها رنجیده و حالا به عذرخواهی شان نیاز دارد. این رفتار حتی بیشتر از تمجیدها از رحمتی، سنگربان اصلی پرسپولیس را تخریب می کند. دروازه بانی که فصل بدی را پشت سر نگذاشته اما دوستان خوبی ندارد! کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-15 15:46:47
نظر دهید
۱ نظر
مسعود
يكشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۵۲
حقیقت تلخه آقایان. ولی مهدی رحمتی بهترینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر