فهرست

یک تشبیه زیبا: ترافیک خط حمله تیم ملی مثل ترافیک مسکو

آی اسپورت - یکی از اتفاقات خوب تیم ملی، تعدد مهاجم در تیم کارلوس کی روش است. او هر چقدر در خط دفاعی با کمبود مدافع تخصصی روبروست، برای انتخاب مهاجم، کار بسیار سختی دارد چون فورواردهای زیادی در ترکیبش دارد.
این اتفاق را سردار آزمون به شکل جالبی توصیف کرده. او که با روزنامه ایران ورزشی صحبت کرده درباره ترافیک خط حمله، گفته: در خط حمله ترافیک وجود دارد، ترافیک تهران هم نه بلکه ترافیک مسکو که سنگین‌تر است اما این مساله باعث نمی‌شود که رفاقت ما از بین برود. در تمرین با یکدیگر رقابت می‌کنیم اما خارج از آن هرگز. کی‌روش هم آماده‌ترین مهاجم را به زمین می‌فرستد و نظر نهایی را درباره این پست می‌دهد.
سردار که این روزها انتخاب اصلی کارلوس کی روش برای بازی در خط حمله است، پیش از جام جهانی از اردوی تیم ملی خط خورد تا فرصت بازی در معتبرترین تورنمنت فوتبال جهان را از دست بدهد. مسی ایرانی البته به کی روش حق می دهد که او را به برزیل نبرده:"  آن زمان مدام مرا با مسی مقایسه می‌کردند و لقب مسی آسیا را به من داده بودند. واقعا تمرکز از من گرفته شده بود و آن کارایی همیشگی را نداشتم. به همین خاطر در اردوی اتریش نتوانستم انتظارها را برآورده کنم و به جام جهانی بروم. از کی‌روش هم ناراحت نیستم چون اگر مرا به جام جهانی می‌برد شاید در حق سایر بازیکنان جفا می‌شد."

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-11-16 09:27:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر