فهرست
ادعای جعفرکاشانی: راحت قهرمان آسیا می شویم
ادعای جعفرکاشانی: راحت قهرمان آسیا می شویم

ادعای جعفرکاشانی: راحت قهرمان آسیا می شویم

آی اسپورت – مصاحبه های رئیس هیات مدیره پرسپولیس یک نکته مشترک دارد. اینکه جعفر کاشانی روی مسائل فرهنگی و اجتماعی تاکید ویژه ای دارد و از محاسن پوشیدن پیراهن پرسپولیس برای بازیکنان جوان حرف می زند. جعفرکاشانی در تازه ترین مصاحبه اش با باشگاه خبرنگاران هم دست روی این موضوع گذاشته و گفته:" پرسپولیس تیم بزرگی است و پوشیدن پیراهن این تیم برای بازیکنان یک افتخار محسوب می شود. بازیکنان می توانند با حضور در پرسپولیس آینده اجتماعی خود را رقم بزنند و رفتار و کردارشان الگوی جوانان باشد. " البته این حرفها نکته مهم صحبتهای رئیس هیات مدیره پرسپولیس نیست بلکه جعفرکاشانی مدعی است پرسپولیس به راحتی قهرمان آسیا خواهد شد:" اقدامات خوبی از سوی مدیریت صورت گرفته است و  تیم ما به راحتی می تواند  قهرمانی لیگ قهرمانان را بدست آورد."

۳ ۶  
آی اسپورت
2018-03-14 08:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
عرفان
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۱۲
جنسش خوب بوده
۶
داود
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۵۳
راحت حذف میشید
۷ ۱
یونس
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۰۲
شتر در خواب بیند خواب انتقام زه عمر جان عبدول الرحمان
بهزاد
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۵۷
خطاب به پرسپولیس: تو هم مثل آمریکا هیچ غلتی نمیتونی کنی
۵ ۱
&
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۰۱
حالِ کوچولوهای متخصصِ انتقام‌جویِ تویِ خونه چطوره؟
۷
رامین
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۱۸
ایشان گفتن می تواند قهرمان آسیا شود و این حرفشون بیشتر جنبه انگیزشی داره ضمن اینکه اگر کل صحبت های ایشان رو درست منعکس میکردین هدفشون ارشاد و راهنمایی بازیکنان جوان است تا بدانند در چه تیم بزرگی بازی میکنند و رسالتشان چیست.
واقعا برای آی اسپرت متاسفم که با بولد کردن هدفمند و پس از اون با تایید کامنت های توهین آمیز این بچه های بی ادب که بویی از نزاکت نبرده اند سبب ساز بی حرمتی به یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال ملی ما از مکتب شاهین میشود.
لایک و کامنت به چه قیمتی دوستان؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر