فهرست
پیش بینی یک اتفاق تلخ: پایان دوران خسرو در تیم ملی
پیش بینی یک اتفاق تلخ: پایان دوران خسرو در تیم ملی

پیش بینی یک اتفاق تلخ: پایان دوران خسرو در تیم ملی

آی اسپورت - خسرو حیدری تا یکسال قبل یکی از بازیکنان محبوب کارلوس کی روش محسوب می شد. بازیکنی که در جام جهانی هم بازی کرد و علیرغم مصدومیتی که داشت، کی روش او را با خودش به استرالیا هم برد تا به او در جام ملتها هم بازی دهد. آن زمان حیدری اعتراف کرد که اگر مربی دیگری جای کی روش بود شاید او را به تیم ملی دعوت نمی کرد.
بعد از جام ملتها، اما شرایط برای خسرو فرق کرده. او از بازیکن ثابت تیم ملی تبدیل به بازیکنی شده که کمتر می تواند در ترکیب اصلی قرار بگیرد. او بعد از بازی رفت مقابل ترکمنستان و هند، دیگر در تیم ملی بازی نکرده و اگر چه به اردو دعوت  می شود اما کی روش ترجیح می دهد از سایر گزینه هایش استفاده کند.
در سمت راست خط دفاعی و با وجود وریا غفوری و رامین رضاییان، خسرو شانسی برای بازی کردن ندارد و در میانه میدان هم کار او بسیار سخت است چرا که کی روش در این پست نفراتی مثل علیرضا جهانبخش و مهدی ترابی و حتی اشکان دژاگه را دارد که با وجود این نفرات دیگر جایی برای خسرو باقی نمی ماند.
اینطور که به نظر می رسد بازیکن خوش اخلاق فوتبال کشورمان، دیگر به پایان دوره اش در تیم ملی نزدیک شده و بعید است کی روش روی این بازیکن برای جام جهانی 2018 حسابی باز کرده باشد.

کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-16 11:12:56
نظر دهید
۱ نظر
حمید
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۲۶
این اتفاق تلخ نیست! بلکه اتفاق خوبی است که در پست خسروحیدری که یک بازیکن مسن بحساب میاد چند بازیکن جوان و آینده دار داریم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر