فهرست
وایت: حضور ایران در اینجا بزرگ‌ترین افتخار فوتبال گوام است
وایت: حضور ایران در اینجا بزرگ‌ترین افتخار فوتبال گوام است

وایت: حضور ایران در اینجا بزرگ‌ترین افتخار فوتبال گوام است

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی گوام حضور تیم ملی ایران در این کشور را بزرگ‌ترین افتخار تاریخ فوتبال این کشور دانست. گری وایت در نشست خبری پیش بازی ایران و گوام گفت:«حضور تیمی در سطح جهان برای گوام بزرگترین اتفاق تاریخ فوتبال این جزیره است و ما از حضور تیم ایران و سرمربی بین المللی اش بسیار مفتخریم. مطمئنا بازی فردا را با جدیت کامل انجام می دهیم و سعی می کنیم با جدیت و انگیزه ای که داریم برای تیم ایران مشکل ساز شویم. نگاه من به بازی فردا مثل بازیهای جام حذفی انگلیس است که همیشه تیم‌های درجه دو می توانند برای تیمهای لیگ برتری مشکل ساز شوند و ما امیدواریم که بازی خوبی مقابل ایران انجام دهیم.»
وایت در پاسخ به این سوال که شما پیش از سفر به ایران مرتبا نسبت به مساله ویزا اعتراض می کردید اما در پایان تمامی تیمتان ویزای ایران را گرفتند اما اکنون ایران بهترین دروازه بان و چند نفر از بازیکنانش را در اختیار ندارد، گفت: «ما حتی از تیم ایران هم ناراحت‌تر هستیم چرا که بازی مقابل تیم ایران با مربی فوق العاده ای که دارد یک فرصت بزرگ برای توسعه فوتبال گوام است. بسیار ناراحت هستیم که تیم ایران نتوانست با تیم کاملش به اینجا بیاید. با این حال هنوز هم تیم فوق العاده ای دارید، با بازیکنانی که بسیار به توسعه فوتبال گوام کمک خواهند کرد. باور کنید که من هم خیلی ناراحت هستم. می دانم تیم ایران بازیکنان مصدومی هم دارد و این ناراحت کننده است که تیم ایران با تیم کامل به گوام سفر نکرده است. در بعد فوتبالی هم بازی مقابل تیمهایی مثل ایران همیشه تجربه خوبی به تیم ما می دهد. با در نظر گرفتن این موضوع که نتوانستیم برابر ایران در بازی رفت نتیجه خوبی بگیریم اما همان باخت باعث شد که برابر عمان بازی بهتری به نمایش بگذاریم و به همین خاطر این بازی هم فرصت بسیار خوبی برای ما خواهد بود.»
او در پاسخ به این سوال که چرا این بازی باید بر روی چمن مصنوعی برگزار شود، گفت: «ما همین یک زمین را داریم. در این مدتی که اینجا آمده ام از نظر مالی در تنگنا هستیم ولی همانطور که کی روش اشاره کرد و دقیقا به همین خاطر ایشان مربی بزرگ با فلسفه ای فراتر از فوتبال است، بازی فردا راجع به توسعه فوتبال و برای تمام دختران و پسرانی است که به سمت و سوی فوتبال خواهند آمد. امیدواریم فردا، سه تا پنج هزار تماشاگر با فضایی بسیار خوب داشته باشیم و از بازیکنان ایران می خواهیم که در پایان بازی با هواداران ما عکس بگیرند و به هواداران ما امضا بدهند و کاری کنند که مردم فوق العاده جزیره گوام هر چه بیشتر از بازی لذت ببرند.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-16 12:00:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر