فهرست
آمار دیدارهای رو در رو با الجزیره: قلعه نویی موفق، استقلال هیچی!
آمار دیدارهای رو در رو با الجزیره: قلعه نویی موفق، استقلال هیچی!

آمار دیدارهای رو در رو با الجزیره: قلعه نویی موفق، استقلال هیچی!


آی اسپورت- الجزیره امارات تیمی است که سرنوشت‌اش با آبی پوشان کشورمان گره خورده است و همواره سر کارش به استقلال می افتد. از 6 دوره ای که تیم اماراتی در لیگ قهرمانان آسیا حضور می یابد در 4 دوره ی آن با تیم استقلال هم گروه شده اند و یک دوره هم در برابر قلعه نویی و سپاهان صف آرایی کرده اند.
به گزارش آی اسپورت ؛ آمار تیم استقلال در برابر عنکبوت ها چیزی شبیه به فاجعه است اما امیر قلعه نویی در برابر این تیم نتایج خوبی به دست آورده است. البته استقلال و قلعه نویی وقتی با یکدیگر بوده اند تنها دوبار به مصاف الجزیره رفته اند و هر دو بار تن به تساوی داده اند.
در 6 دیداری که تیم پایتخت نشین کشورمان برابر الجزیره به میدان رفته است 4 بار به تساوی رسیده است و دو شکست هم از این تیم متحمل شده است . این تیم در سال 2009 که با استقلاله قلعه نویی در یک گروه بود در تهران و در دیداری عجیب که علی علیزاده دروازه‌ی خالی را به اوت زد به تساوی یک بر یک رسید. در بازی برگشت ان مسابقات هم استقلال در حالی که حذف شده بود با گل های شکوری و علیزاده نتیجه 2 بر صفر باخته را 2-2 کرد.
در فصل بعد هم که قلعه نویی در سپاهان حضور داشت و استقلال را صمد مرفاوی هدایت می کرد این تیم در دیدار رفت به تساوی صفر بر صفر رسید و در دیدار برگشت هم  دو بر یک مغلوب الجزیره شد.
در سال 2012 هم استقلال به الجزیره خورد و این بار پرویز مظلومی سرمربی گری استقلال را بر عهده داشت. الجزیره این بار با حساب 2 بر یک در آزادی استقلال را برد تا اولین تیم اماراتی شود که در آزادی توانسته استقلال را شکست دهد. بازی برگشت هم با حساب یک بر یک به پایان رسید.
امیرقلعه نویی اما به غیر از دو دیداری که با استقلال به مصاف الجزیره رفته است با سپاهان هم با عنکبوت ها روبرو شده است که نتایج فوق العاده ای برابر این تیم کسب کرده است. قلعه نویی در اصفهان توانست این تیم سرمایه دار را با حساب 5 بر یک مغلوب کند و در دیدار برگشت و در خاک امارات این تیم را 4 بر یک شکست داد تا در مجموع با حساب 9 بر 2 بر این تیم فائق آید.
حال باید دید امروز آفتاب شانس از کدامین سمت برای آبی ها طلوع خواهد کرد. از سمتی که امیر قلعه نویی برابر این تیم شکست نداشته است یا از سمتی که آبی ها نتوانسته اند حتی یکبار تیم اماراتی را شکست دهند!

     
آی اسپورت
2014-03-18 12:08:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر