فهرست

مانچینی: در منچسترسیتی بسیار خوب کار کردم

آی اسپورت- روبرتو مانچینی مصر است که وی در منچسترسیتی" بسیار خوب کار کرده" است.

سرمربی سابق اینتر 4 سال در استادیوم اتحاد سرمربی بود و توانست در این دوران، یک قهرمانی در لیگ برتر و یک جام حذفی برای این تیم کسب کند و پس از شکست مقابل ویگان، از سمت خود اخراج شد.

وی همچنین نتوانست از دور گروهی لیگ قهرمانان صعودی به مراحل بالاتر داشته باشد.

وی در کنفرانس پیش از بازی گفت: "فرصت خوبی برای من است زیرا خاطرات خوبی از انگلستان دارم.

در منچسترسیتی بسیار خوب کار کردم و حالا بسیار خوشحالم که برای یک بازی لیگ قهرمانان به لندن باز می‌گردم.

چلسی پس از جدایی دیدیه دروگبا، همچنان نتوانسته جانشین مناسبی برای او پیدا کند و سرمربی گالا، معتقد است که این اتفاق اصلا عجیب نیست.

وی گفت: "جایگزین پیدا کردن برای دروگبا بسیار سخت است. او مردی فوق‌العاده و بازیکنی استثنایی است.

بازی رفت این دو تیم در استانبول با نتیجه ی 1-1 به تساوی کشیده شد و سرمربی ایتالیایی امیدوار است تیمش برخلاف بازی رفت، احترام کمتری برای حریفش قائل شود.

وی گفت: "در بازی رفت و در 20 دقیقه ی ابتدایی احترام زیادی برای چلسی قائل شدیم .احتمالا به این دلیل که کمی مضطرب بودیم.آمادگی روانی بسیار مهم است-توانایی که باید در شروع بازی آن را بلد باشیو

ما در دور گروهی یک معجزه خلق کردیم زیرا در گروه بسیار سختی حضور داشتیم.

حال ما اینجا هستیم و می‌دانیم بسیار سخت خواهد بود زیرا چلسی یکی از بهترین تیم های اروپاست.ولی در فوتبال "هرگز" معنایی ندارد.اگر به خودمان ایمان داشته باشیم، هرچیزی ممکن است اتفاق بیفتد.

می‌دانیم که بسیار سخت خواهد بود ولی تمام تلاشمان را خواهیم کرد. برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود ولی چلسی کمی برتری نسبت به ما دارد. نمی‌دانم برتری آنها به اندازه ای هست که بتوانند یک گل بزنند یا خیر. باید ببینیم که چه می‌شود."

     
آی اسپورت
2014-03-18 12:28:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر