فهرست
ناامیدی کیسوکه هوندا از نیمکت نشینی در میلان
ناامیدی کیسوکه هوندا از نیمکت نشینی در میلان

ناامیدی کیسوکه هوندا از نیمکت نشینی در میلان

آی اسپورت - کیسوکه هوندا، ستاره ژاپنی باشگاه میلان اعلام کرده که نشستن بر روی نیمکت ذخیره های میلان او را دلخور کرده است و همین صحبت‌ها گمانه زنی ها درمورد جدایی احتمالی او از رختکن روسونری در بازار زمستانی را افزایش داده. او در فصل 6-2015 تنها در 4 بازی برای میلان به میدان رفته و بعد از برد 2-3 میلان مقابل اودینزه در روز 22 سپتامبر ، دیگر درترکیب اصلی سینیسا میهائیلوویچ جایی نداشته. این روزها صحبت های فراوانی در مورد احتمال انتقال او به لیگ برتر به گوش می رسد و حرف های اخیر هوندا هم این احتمال را افزایش داده.  
هوندای 29 ساله به گاتزتا دلو سپورت گفت: شرایطم در میلان ساده نیست. نیمکت نشینی دراین تعداد بازی، اتفاقی است که تا قبل ازاین هرگز با آن مواجه نشده بودم و حالا در حال لمس این هستم که دوری از میادین چه حسی دارد. البته خوشبختانه جایگاه من  در تیم ملی کشورم کاملا متفاوت است.
درماه گذشته میلادی، میهائیلوویچ به انتقاد از شاگردانش به خاطر شروع ضعیف تیم در فصل پرداخت و هوندا هم نارضایتی اش ا از صحبت‌های سرمربی ابراز کرد و بعد از آن بود که اوضاع برای او تغییر کرد. میلان بعد از 5 بازی بدون باخت در لیگ ایتالیا، حالا در رده ششم جدول سری آ قرار دارد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-11-16 13:39:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر