فهرست
یادداشت روز: هانی نوروزی امام‌زاده نیست!
یادداشت روز: هانی نوروزی امام‌زاده نیست!

یادداشت روز: هانی نوروزی امام‌زاده نیست!

آی اسپورت- «زمان برگزاری مراسم تولد هانی نوروزی تغییر کرد». این تیتر از ظهر امروز، در همه رسانه های ورزشی ایران دست به دست می شود. رسانه هایی که بخشی از اخبار روزانه را به داستان تولد پسری کوچک اختصاص داده اند تا خواسته یا ناخواسته، تصویر عجیبی از هانی بسازند. فرزند ارشد هادی، بعد از تسلیت ها، بازی های خیریه، تقسیم شادی با مهدی طارمی و خوابیدن روی پای میلاد کمندانی روی نیمکت، برای مدتی سرگرم زندگی اش بود اما اهالی فوتبال دوباره به سراغ او و آرامشش رفته اند. حالا صحبت از برگزاری مراسم تولد است. انگار که هانی، یکی از شاهزاده های ممالک عریی و یا یک پرنسس مکش مرگ مای اروپایی باشد. 
چند روز بعد از صحبت های جنجالی یکی از ائمه جمعه شهرستاتی درباره «امام زاده زنده» بودن ائمه جمعه، حالا تقدس گرایی زورکی، وارد مناسبات مربوط به پسر کوچک و شیرین هادی نوروزی شده است. حضور هانی در کنار باشگاه، انگیزه مثبتی به پرسپولیسی ها خواهد داد اما وابسته کردن پسرک به محبت و توجهی که خیلی زود پاک خواهد شد، برای آینده او خطرناک به نظر می رسد. هانی نه به این توجه نیاز دارد و نه همه ژست های نمایشی دیگر. او به آرامش نیاز دارد تا بتواند مصیبت را پشت سر بگذارد. تا بالاخره بازیکن محبوب پرسپولیسی اش در روزهای بدون پدر را انتخاب کند. تا آماده زندگی در یک دنیای واقعی شود. نه دنیای معصومانه دروغینی که دلسوزها برایش ساخته اند. 
بیشتر از چهل روز از خبر تلخ درگذشت هادی نوروزی سپری شده و باشگاه پرسپولیس، هنوز هم به بهانه طی مراحل قانونی، حق و حقوق رسمی این بازیکن را به خانواده اش پرداخت نکرده است. به جای پرداخت این حقوق، همه مشغولِ خرج کردن محبت  ظاهری برای هانی هستند. برای هیچکس در میان این جماعتِ نمایش دهنده، اهمیتی ندارد تولد پسر کوچک هادی واقعا چندشنبه باشد. آن ها هر روز به بهانه ای زمان این تولد را تغییر می دهند تا با مناسبت های دیگر تلاقی نکند. پسر هادی، حالا وسیله است و هدف، نشان دادن اینکه اهالی فوتبال فراموشکار نیستند. آن ها، خیلی وقت است که هادی را فراموش کرده اند. 


کدخبر:9405
  ۱۰  
آی اسپورت
2015-11-16 18:53:32
نظر دهید

۱۰ نظر
حسام نساجی چی
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۰۳
خیلی قشنگ بود
-
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۰
استقلالیم و عاشق هانی هستم
امیررضا
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۰۹
یادداشتای شبیه به این به وفور در ای اسپورت نوشته میشود. دمتون گرم
امیررضا
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۰۹
یادداشتای شبیه به این به وفور در ای اسپورت نوشته میشود. دمتون گرم
-
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۱
بی شرف بی وجود. خاک بر سرت که از تولد یه بچه یتیم هم حسادت می کنی ... بی وجود .تو از داعشم پست تری .
-
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۵۱
بی شرف بی وجود. خاک بر سرت که از تولد یه بچه یتیم هم حسادت می کنی ... بی وجود .تو از داعشم پست تری .
مهرداد
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۴۱
ممنون آی اسپورت. بعضی ها نمیفهمن که چی داری میگی، بخاطر همین فحش میدن. don t worry, take it easy
اﻟﻨﺎﺯ
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۵۶
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻂﻠﺐ ﺯﻳﺒﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩ.
ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻣﺎ اﻳﺮاﻧﻴﻬﺎ ﻣﺮﺩﻩ ﭘﺮﺳﺘﻴﻢ. ﻫﺎﺩﻱ ﻧﻮﺭﻭﺯﻱ ﭘﺴﺮ ﺧﻮﺑﻲ ﺑﻮﺩ و ﺟﺪا اﺯﻳﻨﻜﻪ ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﻴﺴﺖ ﺑﺎﺷﻪ, ﻣﺮﮒ ﻳﻚ ﺟﻮاﻥ 30ﺳﺎﻟﻪ اﻭﻧﻢ ﺑﺎ اﻳﺴﺖ ﻗﻠﺒﻲ ﺩﺭﺩﻧﺎﻛﻪ ﻭﻟﻲ ﺳﻮاﻝ اﻳﻨﺠﺎﺳﺖ ﻭﻗﺘﻲ ﻫﺎﺩﻱ ﺧﺪاﺑﻴﺎﻣﺮﺯ ﺯﻧﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﭼﻨﺪﺗﺎ اﺯ ﺷﻤﺎ ﻋﻜﺴﺶ ﺗﻮ اﺗﺎﻕ ﻳﺎ ﭘﺮﻭﻓﺎﻳﻠﺘﻮﻥ ﺑﻮﺩ ﻳﺎ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺴﻴﻬﺎﻱ ﻋﺰﻳﺰ ﻛﻪ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﻗﺮﻣﺰﻡ ﺗﻮ ﻛﺪﻭﻡ ﺑﺎﺯﻱ ﻳﻚ ﺩﻗﻴﻘﻪ ﻳﻜﺼﺪا ﺯﻣﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﻫﺎﺩﻱ ﺑاﺯﻱ ﻣﻴﻜﺮﺩ اﻭﻧﻮ ﺗﺸﻮﻳﻖ ﻣﻴﻜﺮﺩﻳﻢ?!
ﻣﺮﮒ ﻳﻌﻨﻲ ﻣﺤﺒﻮﺑﻴﺖ?!
ﭼﻘﺪﺭ ﺳﻂﺢ ﻓﻜﺮ و ﺷﻌﻮﺭ ﻳﻚ ﻋﺪﻩ ﭘﺎﻳﻴﻨﻪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻣﻂﻠﺐ ﺭﻭ ﺣﺴﺎﺩﺕ ﺑﻪ ﺑﭽﻪ ﻳﺘﻴﻢ ﻣﻴﺪﻭﻧﻦ!
ﺩﺭ ﻛﺸﻮﺭ ﻣﺎ ﭘﺮاﺯ ﺑﭽﻪ ﻳﺘﻴﻤﻪ ﻛﻪ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻳﻚ ﻟﺤﻆﻪ ﻣﺤﺒﺖ و ﺩﻳﺪﻥ اﺳﺘﺎﺩﻳﻮﻡ ﺁﺯاﺩﻱ ﺩاﺭﻥ.
ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻳﻜﺴﺮﻱ ﺩاﺭﻥ اﺯ اﺣﺴﺎﺳﺎﺕ ﻣﺮﺩﻡ ﺳﻮاﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﻜﻨﻦ و ﺑﻪ ﻫﺎﻧﻲ ﺑﺠﺎﻱ ﻣﺤﺒﺖ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﻴﺰﻧﻦ و ﻳﻚ ﺳﺮﻱ ﺁﺩﻡ اﺣﺴﺎﺳﻲ ﻫﻢ ﻧﻤﻴﻔﻬﻤﻦ و ﺗﺒﺪﻳﻞ ﺑﻪ ﻣﻮﺝ ﺷﺪﻥ ﺑﺮاﻱ ﻣﻮﺝ ﺳﻮاﺭﻱ ﻳﻚ ﻋﺪﻩ!!!
-
سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
منم تو تیم الناز و مهرداد
احسان
جمعه ۲۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
عالی بود....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر