فهرست
گزارش ویژه: هفت گزینه جانشینی رونالدو در رئال مادرید
گزارش ویژه: هفت گزینه جانشینی رونالدو در رئال مادرید

گزارش ویژه: هفت گزینه جانشینی رونالدو در رئال مادرید

کریستیانو رونالدو، ستاره رئال مادرید در ماه فوریه ۳۱ ساله می شود. شایعات در مورد جدا شدن این ستاره از رئال مادرید خیلی زیاد است و منچستریونایتد، پاریسن ژرمن، چلسی و منچسترسیتی رویای خرید آقای گل تاریخ رئال مادرید را در سر دارند. سران باشگاه رئال در مقابل شایعات پیرامون جدایی رونالدو، گزینه هایی را برای جانشینی وی در نظر گرفته است. هفت گزینه ای که رئالی ها می توانند به عنوان جانشین ستاره پرتغالی به خدمت بگیرند را در زیر مورد بررسی قرار می دهیم.آنتواین گریزمن، ۲۴ ساله، اتلتیکومادریدبازیکن فرانسوی در اتلتیکو خوش درخشیده. رئال از زمان حضور گریزمن در سوسیه داد شرایط این بازیکن را دنبال می کرد اما مهاجم فرانسوی در اتلتیکو اوج گرفت و می تواند در رئال به هموطنانش یعنی رافا واران و کریم بنزما ملحق شود.قیمت این بازیکن برای رئال چیزی در حدود ۸۰ میلیون یورو (رقم فسخ قراردادش) خواهد بود. گریزمن پیش از پیوستن به اتلتیکو در چند مصاحبه گفته بود که از کودکی رئالی بوده است.ادن آزار، ۲۴ ساله، چلسیملی پوش بلژیکی پس از درخشش درباشگاه لیل فرانسه راهی چلسی شد. این بازیکن فصل گذشته در لندن خوش درخشید. قیمت آزار چیزی در حدود ۷۰ میلیون یورو تخمین زده می شود. اختلافات آزار با کادرفنی چلسی می تواند راه را به  روی خروجش از استمفوردبریج باز کند.مارکو رویس، ۲۶ ساله، بورسیا دورتموندبازیکن آلمانی چند سالی است که خود را به عنوان یک ستاره جهانی مطرح کرده . رئال مادرید همواره شرایط رویس را زیر نظر داشته اما مصدومیت های مداوم باعث شده که سران باشگاه اسپانیایی عجله ای برای خریدنش نداشته باشد. قیمت این بازیکن چیزی در حدود ۳۰ تا ۴۰ میلیون یوروست. بارسلونا هم به صورت جدی برای خرید رویس با رئال رقابت می کند.الکسیس سانچز، ۲۶ ساله، آرسنالبازیکن شیلیایی در بهترین روزهای دوران فوتبالش بسر می برد. این بازیکن در آرسنال خوش درخشیده . سانچز  در اودینزه اوج گرفت و به بارسلونا پیوست. مهاجم شیلیایی در تابستان ۲۰۱۴ با ۳۷،۷ میلیون یورو راهی آرسنال شد. قیمت او در حال حاضر چیزی در حدود ۵۵ میلیون یوروست.

ممفیس دیپای، ۲۱ ساله، منچستریونایتدبازیکن هلندی پس از درخشش در آیندهوون در تابستان گذشته به یونایتد پیوست تا جای آنخل دی ماریا را پر کند. شیاطین سرخ برای خرید دیپای  ۲۸ میلیون یورو پرداختند تا خاطره خرید کریستیانو رونالدو را در سن ۱۸ سالگی از اسپورتینگ لیسبون به عنوان سرمایه ای برای آینده تکرار کنند. رئال مادرید از زمان درخشش دیپای در جام جهانی شرایطش را زیر نظر گرفته است.
رحیم استرلینگ، ۲۰ ساله، منچسترسیتیمهاجم انگلیسی در تابستان گذشته با ۶۲،۵ میلیون یورو از لیورپول به منچسترسیتی پیوست. استرلینگ سرت و تکنیک بسیار بالایی دارد و در تابستان گذشته زمزمه هایی در مورد پیوستنش به برنابئو وجود داشت.
لوکاس مورا، ۲۳ ساله، پاریسن ژرمنهافبک برزیلی یکی از بازیکنانی است که رئال مادرید در سالهای اخیر شرایطش را دنبال کرده. پی اس جی برای خریدن او ۴۰ میلیون یورو هزینه کرده. در حال حاضر ترانسفرمارکت قیمت لوکاس را ۳۵ میلیون یورو تعیین کرده  و با توجه به آن که در تیم بلان فرصت چندانی برای بازی کردن پیدا نمی کند احتمال جدا شدنش از باشگاه فرانسوی کم نیست.

منبع: وبسایت نود
     
آی اسپورت
2015-11-16 20:31:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر