فهرست
ایران ۳۳ - ازبکستان ۱۸ ؛ دومین پیروزی برای تیم ملی هندبال
ایران ۳۳ - ازبکستان ۱۸ ؛ دومین پیروزی برای تیم ملی هندبال

ایران ۳۳ - ازبکستان ۱۸ ؛ دومین پیروزی برای تیم ملی هندبال

آی اسپورت- تیم ملی هندبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های انتخابی المپیک برابر ازبکستان به پیروزی رسید. تیم ملی هندبال ایران با هدایت عرفان اسماعیلاگیچ از ساعت ۱۷:۳۰ امروز دوشنبه، ۲۵ آبان ماه در دومین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی المپیک به میزبانی قطر برابر ازبکستان قرار گرفت. ملی‌پوشان هندبال ایران در این مسابقه با نتیجه ۳۳ بر ۱۸ برابر ازبکستان پیروز شدند. نیمه اول این مسابقه با نتیجه ۱۷ بر ۸ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.
قضاوت این دیدار بر عهده حسین الموت و سمیر مرهون از بحرین بود؛ ناظرین فنی این دیدار پنگ نینگ از چین، امجد القروانی از سوریه بودند. همچنین ناظر ارشد این بازی نوبورو گوتو از ژاپن بود. پیش از این تیم ایران در بازی نخست خود با نتیجه ۳۹ بر ۳۱ از سد عمان گذشته بود. در این رقابت‌ها که تا ۶ آذر ادامه دارد ۱۱ تیم برتر آسیا در دو گروه رقابت می‌کنند. در نهایت تیم قهرمان به طور مستقیم مجوز حضور در المپیک را کسب می‌کند و تیم‌هاى دوم و سوم به مرحله نهایى انتخابى المپیک برای کسب سهمیه این بازی‌ها با تیم‌هاى دوم و سوم قاره‌هاى اروپا، آفریقا و ‌آمریکا رقابت خواهد کرد.
* گروه‌بندی مسابقات
گروه یک: بحرین، کره‌جنوبی، عراق، چین و استرالیا
گروه دو: ایران، عربستان، عمان، ژاپن، ازبکستان و قطر
* برنامه سایر دیدارهای تیم ایران
ایران - ژاپن (چهارشنبه ۲۷ آبان - ساعت: ۱۵:۳۰)
ایران - قطر (جمعه ۲۹ آبان - ساعت : ۹:۳۰ )
ایران - عربستان (یکشنبه اول آذر - ساعت : ۱۹:۳۰)
تا کنون علاوه بر تیم هندبال برزیل، میزبان مسابقات المپیک، تیم‌های فرانسه (قهرمان جهان) و آرژانتین (قهرمان بازی‌های پان امریکن) به المپیک ریو راه یافته‌اند.
     
آی اسپورت
2015-11-16 20:38:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر