فهرست
پرسپولیس به پرسپولیس باخت/ سیلیِ غرور
پرسپولیس به پرسپولیس باخت/ سیلیِ غرور

پرسپولیس به پرسپولیس باخت/ سیلیِ غرور

آی اسپورت- وقتی سروش رفیعی گل‌اش را با اشاره به لوگوی پرسپولیس روی پیراهن‌اش جشن می‌گرفت، همه چیز برای پیروزی پرگل پسران برانکو مهیا به نظر می‌رسید. آن‌ها دوباره خیلی زود دروازه حریف را باز کرده بودند و انتظار می‌رفت مثل نبردهای گذشته به بهترین شکل از این ضربه زودهنگام استفاده کنند. پرسپولیس حتی شانس خوبی برای به ثمر رساندن گل دوم به دست آورد اما سرنوشت بازی خیلی زود دستخوش تغییر شد. در فاصله بینِ شوت زیبای فرشید اسماعیلی و حرکتِ فردی تماشایی کاوه رضایی، پرسپولیس مطلقا همه چیز را باخت. آن‌ها که در همه هفته‌های فصل مجموعا 5 گل دریافت کرده بودند، در یک نیمه 3 گل خوردند و تا پایان بازی نتوانستند به این شوک غلبه کنند. به نظر می‌رسید پرسپولیس بیشتر از حریف، مغلوبِ خودش شده باشد. قرمزها بعد از گل اول، با پاسکاری‌های نمایشی و بازی غرورآمیز در زمین حاضر شدند و زمانی به خودشان آمدند که دیگر برای بازگشت به بازی دیر شده بود. پیروزی‌های پیاپی و گل‌نخوردن‌ در بازی‌های متوالی،  تصور شکست‌ناپذیر بودن  را برای تیم برانکو به وجود آورده بود اما استقلال جوان و پرانگیزه، این تیم را به شدت تنبیه کرد. پرسپولیس با سیلی غرور، مهم‌ترین بازی فصل را از دست داد. بدون تردید آن‌ها در 9مسابقه بعدی، از ارتفاع کم‌تری به رقبا نگاه می‌کنند و خودشان را تیم از پیش برنده هیچ مسابقه‌ای نمی‌دانند. قهرمانی لیک شاید تنها راه برای تلافیِ تلخی‌های به جا مانده از مسابقه امروز در پرسپولیس است.

 

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2017-02-13 03:12:00
نظر دهید

۴ نظر
برزو
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۵۱
لنگپوليس بعد از اين بازي ميره تو بحران.
عليمنصور بد گذاشت تو كاسه شون
۷
مسعود
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۵۵
پرسپولیس بازم امتیاز از دست میده یعنی به قدری از دست میده که استقلال بتونه بگرده دست خودشونه منصوریان باید مثل زیدان فصل قبل همه بازی های تیم رو تا آخر ببره تنها راه و شانس قهرمانی همینه
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۰۲
خیلی زود توهم قدرت همه ی وجود برانکو را در بر گرفت. پارسال بعد از برد چهار دو پرسپولیس برانکو به وضوح تغییر رویه داد؛ نشان دادن عدد شش بعد از آن بازی و شرکت دربرنامه ی دورهمی و برنامه های جنبی دیگر خیلی زود تمرکز جناب سرمربی را بهم زد تا در بازی مرگ و زندگی جلوی نفت دست به خودکشی بزند.

امسال هم بعد از نتایج خیلی خوب ؛ درست زمانی که باید بعنوان سرمربی همه کاری جهت افزایش تمرکز خود و تیمش می کرد ، همین توهم قدرت باعث شد به استقبال تنش و حاشیه با پرداختن بی مورد به کی روش و مسائل تیم ملی شود.
حاشیه های یک مصاحبه ی ناشیانه و غیر ضرور ؛ کم کم آثارش را در این بازی نشان داد. برانکو و بازیکنان اصلا تمرکز نداشتند وگرنه نبود یک بازیکن هرگز یک تیم بزرگ را این چنین زمینگیر نمی کند.
یک تیم قهرمان از یازده نفر تشکیل نمی شود.


۴
هرمز
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۸
نویسنده لنگیه. لنگیا به قدرت استقلال باختن. ۳ تا گل اروپایی واسه بستن دهن لنگیا کافی نبوده گویا
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر