فهرست
عزت‌الهی: سیمئونه و گابی به ما انگیزه می‌دادند
عزت‌الهی: سیمئونه و گابی به ما انگیزه می‌دادند

عزت‌الهی: سیمئونه و گابی به ما انگیزه می‌دادند

آی اسپورت- سعید عزت‌الهی امشب مهمان برنامه نود بود. جوان‌ترین گلزن ملی ایران رودرروی فردوسی‌پور نشست و در مورد مسائل مختلف صحبت کرد. صحبت‌های عزت‌الهی را می‌خوانید:

بر اساس توانایی‌هایم به این حد رسیدم
بعد از حضور در اسپانیا متوجه شدم که فوتبالیست‌های ایرانی خیلی مستعدتر هستند اما آنجا از نظر سخت‌افزاری خیلی از ما جلو هستند و دلیل اصلی پیشرفت فوتبال اروپا همین است. ابتدا همه فکر می‌کردند من به واسطه پدرم اینجا هستم اما بعد از مسابقات جام جهانی جوانان که نمایش‌ خوبی داشتم و به عنوان برترین بازیکن انتخاب شدم  و به واسطه پخش مستقیم مسابقات مردم متقاعد شدند که براساس توانایی‌هایم به این حد رسیده‌ام.

ارانی‌ها خیلی مستعدتر هستنداز هم دوره‌ای‌های من تنها دو یا سه نفر در لیگ برتر بازی می‌کنند و بیشترشان در حاشیه قرار گرفته‌اند.قبل از اینکه به اسپانیا بروم فکر می‌کردم آنها خیلی با ما متفاوت هستند اما بعد از حضور در آنجا متوجه شدم که فوتبالیست‌های ایرانی خیلی مستعدتر هستند اما آنجا از نظر سخت‌افزاری خیلی از ما جلو هستند و دلیل اصلی پیشرفت فوتبال اروپا همین است.

روسیه به ما ویزا نداد
در روسیه برای تهیه ویزای آمریکا من و سردار آزمون و حقیقی به سفارت رفتیم اما آنها گفتند به دلیل مشکلات سیاسی که با آمریکا دارند در حال حاضر صدور ویزا مقدور نمی‌باشد.

سیمئونه و گابی به ما انگیزه می‌دادندما در رده جوانان و لیگ دسته ۳ برای اولین بار به میدان رفتم از هم‌بازی‌های من در حال حاضر در دربی مادرید بازی می‌کنند. ما در طول هفته ۲ یا ۳ جلسه با تیم بزرگسالان اتلتیکو تمرین می‌کردیم و همانجا سیمئونه و گابی کاپیتان تیم بسیار به ما انگیزه و روحیه می‌دادند البته باشگاه اتلتیکو بازی من را در جام جهانی آنالیز کرده بود و به خاطر همین شناخت خوبی از من داشتند.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-11-17 01:55:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر