فهرست
کی‌روش: ناامید شدم، شاید با تیم ملی ایران ادامه ندهم!
کی‌روش: ناامید شدم، شاید با تیم ملی ایران ادامه ندهم!

کی‌روش: ناامید شدم، شاید با تیم ملی ایران ادامه ندهم!

کارلوس کی‌روش پس از پیروزی 6 بر صفر ایران مقابل گوام در نشست خبری گفت: من از کسب سه امتیاز بازی برابر گوام رضایت کامل دارم و از این موضوع خوشحالم. برای ما سه امتیاز مهم بود که توانستیم به دست بیاوریم تا در بازی‌های بعدی‌مان مقابل هند و عمان به عنوان صدرنشین بازی کنیم. در درجه دوم به تک تک بازیکنانم به خاطر بازی خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک می‌گویم. آنها نمایش بسیار جدی و فوتبال صادقانه‌ای را ارائه کردند و مقابل گوام در کمال احترام بازی کردند تا با سه امتیاز  به خانه برگردیم. در نکته سوم اشاره می‌کنم به کار خوبی که فدراسیون فوتبال و کادر فنی گوام و به ویژه بازیکنان این تیم انجام دادند. آنها 90 دقیقه در زمین جنگیدند. اگر با احترام برابر این تیم به میدان رفتیم، بعد از بازی با احترام بیشتری اینجا را ترک می‌کنم و امیدوارم فوتبال گوام همین روند را برای آینده‌ای هر چه بهتر ادامه بدهد.
وضعیت دو بازیکن مصدوم تیم ملی: هنوز تشخیص کاملی نداده‌ایم و نمی‌توانیم اکنون درباره وضعیت این مصدومیت‌ها صحبت کنیم، اما احتمالاً مصدومیت مهدی ترابی بیشتر است، ولی بقیه بازیکنان بازی لیگ‌شان را انجام خواهند داد. ام آر ای لازم را امشب یا فردا انجام می‌دهیم. متأسفانه مصدومیت هم جزوی از فوتبال است.
نگاه‌تان به آینده چگونه است؟ مطمئناً به بازی بعدی‌مان برابر هند و عمان توجه می‌کنیم. نگرش بنده این است که همیشه تمرکزم را روی بازی بعدی می‌گذارم. البته دو نوع طرز فکر در فوتبال وجود دارد و این‌طور به نظر می‌رسد که شاید به طرز فکر بنده اهمیت داده نشده است. البته وقتی به تهران برسیم، بیشتر راجع به این مسائل صحبت می‌کنم، اما در کل باید بگویم که تمرکزمان را روی بازی مقابل هند  می‌گذاریم.
 به کارتان در تیم ملی ایران ادامه خواهید داد یا خیر؟  واقعاً نمی‌توانم در حال حاضر  جواب محکمی به این سؤال بدهم. اگر قدم‌های من با رئیس فدراسیون فوتبال و مسیرمان بتواند هماهنگ شود، می‌توانیم ادامه بدهیم و اگر نه این کار صورت نمی‌گیرد. در حال حاضر نمی‌توانم به این سؤال جواب بیشتری بدهم، ولی بعد از پنج سال آهسته، آهسته دارم امیدها و اعتقادهایی را که در این مسیر داشتم، از دست می‌دهم. البته آینده من به نقطه نظرها و تصمیم‌های رئیس و فدراسیون هم مرتبط خواهد شد.ش
     
آی اسپورت
2015-11-17 14:55:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر