فهرست
دلیل اختلاف کفاشیان و کی روش مشخص شد؛ مرخصی بلندمدت!
دلیل اختلاف کفاشیان و کی روش مشخص شد؛ مرخصی بلندمدت!

دلیل اختلاف کفاشیان و کی روش مشخص شد؛ مرخصی بلندمدت!

 کی روش در کنفرانس خبری پس از بازی استعفا نداد، با این وجود عنوان کرد آینده‌اش در ایران به تصمیم‌های رئیس فدراسیون فوتبال ارتباط خواهد داشت. صحبتهایی که نشان می‌دهد کی روش و کفاشیان در این روز‌ها اختلاف نظر شدیدی دارند. حتی شنیده شده که کی روش هفته قبل به حالت قهر در دو تمرین تیم ملی غایب بوده است خبری که شهرام دبیری، عضو هیات رئیسه فدراسیون آن را رد نمی‌کند.
به گفته دبیری یکی از موارد اختلاف کی‌روش و کفاشیان بر سر مرخصی‌های سرمربی تیم ملی است. در گذشته هم بار‌ها از سرمربی تیم ملی به دلیل مرخصی‌های بلند مدتش انتقاد شده است. طوری که گفته شد او در سال قبل بیش از ۲۰۰ روز در ایران نبوده است. در آنسو کی روش تاکید داشت مرخصی‌هایش کم هم بوده است.
به نظر می‌رسد با توجه به اینکه تیم ملی تا فروردین ماه بازی رسمی ندارد و فقط این احتمال وجود دارد در دی ماه اردویی در دوبی برپا کند کی روش خواهان یک مرخصی بلندمدت است مرخصی‌ای که مورد موافقت کفاشیان قرار نگرفته است و همین موضوع اختلاف برانگیز شده است. بسیاری از کار‌شناسان مخالف مرخصی‌های طولانی کی روش هستند و می‌گویند در زمانیکه تیم ملی بازی ندارد او باید در ایران بماند و لیگ را زیر نظر بگیرد.
به هر حال آنچه مشخص است روزهای آینده روزهای مهمی برای فوتبال ملی خواهد بود. این برای اولین بار نیست کی‌روش از رفتن حرف می‌زند و معمولا با نشاندن حرف‌هایش به کرسی در ‌‌نهایت می‌ماند. در هر صورت احتمال اینکه چندین هفته سرمربی تیم ملی را در ایران نبینیم زیاد است.

منبع: سایت رسمی نود
     
آی اسپورت
2015-11-17 16:33:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر