فهرست

بوفون: باید کاری کنیم که هوادارانمان افتخار کنند

آی اسپورت- جیانلوییجی بوفون، کاپیتان یوونتوس معتقد است که تیمش برای پیروزی مقابل فیورنتینا، باید در بهترین فرم باشد.

دو تیم ایتالیایی در بازی رفت در تورین، به تساوی 1-1 رضایت دادند و حالا تلاش می‌کنند که به یک هشتم این رقابت ها صعود کنند.

بوفون که یکشنبه مقابل جنووا یک پنالتی گرفت و از پیروزی 1-0 تیمش محافظت کرد، قصد دارد دومین جام اروپاییش را دشت کند و  از هم تیمی هایش می‌خواهد که باعث افتخار هواداران شوند.

وی در مصاحبه با توتواسپورت گفت: "می‌خواهیم به یک هشتم صعود کنیم و یک شب ویژه ی دیگر بسازیم.

پیروزی، پیروزی می‌آورد. مقابل جنووا انرژی زیادی از ما گرفته شد ولی پایان خوبی داشت. یک قدم دیگر به کسب اسکودتو نزدیک شدیم و این موضوع به ما برای آماده سازی پیش از بازی با فیورنتینا کمک خواهد کرد.

هواداران و باشگاه بار دیگر باید به این یوونتوس افتخار کنند. شانس ما برای حضور در دور بعد با فیورنتینا به یک اندازه است.بازی رفت کمی به نفع آنها شد ولی بازی برگشت تعیین کننده است.

دوست دارم بار دیگر قهرمان این جام شوم. چیزی که مورد نیاز ماست، آمادگی برای یک بازی فوق‌العاده است، ولی باید مراقب باشیم زیرا فیورنتینا تیم خوبی است. آنها توانستند در طول فصل ما را شکست دهند.

ما حدود 80 تا 85 درصد بازی ها را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و طبیعی است که تساوی هفته ی پیش برای ما مانند شکست باشد."

بوفون به تمجید از سرمربی تیمش، آنتونیو کونته  که از سال 2011 تا به حال سکان هدایت یووه را در دست گرفته، پرداخت.

وی گفت: "یووه به کمک آنتونیو کونته بسیار زیبا بازی می‌کند. کونته روح و تاکتیکهایش را به تیم تزریق کرده و ما همیشه بازیمان را به حریف تحمیل می‌کنیم."

     
آی اسپورت
2014-03-18 14:41:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر