فهرست
تلفات تراکتور در بازی دوستانه/ عشوری: تازه جا افتاده بودم...
تلفات تراکتور در بازی دوستانه/ عشوری: تازه جا افتاده بودم...

تلفات تراکتور در بازی دوستانه/ عشوری: تازه جا افتاده بودم...

آی اسپورت- تیم تراکتورسازی دیروز در یک دیدار دوستانه حریفش عقاب تبریز را 4 بر صفر شکست داد، اما در جریان این مسابقه سینا عشوری از ناحیه پا دچار مصدومیت و شکستگی شد و این بازیکن تقریبا حدود یک ماه از همراهی تیمش باز ماند.
سینا عشوری در همین ارتباط اعلام کرد که روز گذشته به دلیل شکستگی پایش را گچ گرفته و تقریبا حدود یک ماه از میادین دور است.
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در این مدت وضعیت خوبی داشتم اما متاسفانه مصدوم شدم. امیدوارم در ادامه، مصدومیتم هر چه زودتر بهبود پیدا کند و با آمادگی به تیم بازگردم.
سینا عشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه گفته می‌شود دچار مصدومیت شده است، گفت:  متاسفانه پایم شکسته و با این وضعیت مدتی از مسابقات دور خواهم بود.
هافبک تراکتورسازی در ارتباط با اینکه دوران نقاهت او چقدر است، عنوان کرد: فکر می‌کنم حدود یک ماه از مسابقات دور هستم.
عشوری در مورد اینکه گفته می‌شود او روز گذشته زیاد احساس درد نمی‌کرد، گفت: بله دیروز پایم گرم بود و با همان وضعیت مصدومیت روی پایم بازی کردم و در ابتدا درد کمی داشتم. در پایان بازی برای ریکاوری دور زمین شروع به نرم دویدن کردم که دیدم اصلا نمی‌توانم بدوم. وقتی به خانه رفتم وضعیت بدتر شد و پایم شرایط خوبی نداشت در نهایت با مراجعه به دکتر فهمیدم پایم مصدوم است و پایم را گچ کردم.
وی در مورد اینکه در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی در تراکتورسازی، داشت، خاطرنشان کرد: خدا را شکر شرایطم خیلی خوب شده بود در این مدت در تیم جا افتاده بودم و بسیار خوب کار می‌کردم. بازهم خدا را شکر می‌کنم و تلاشم این است که با کار بیشتر بار دیگر با آمادگی به تیم باز گردم.
هافبک تراکتورسازی در پایان، عنوان کرد: تراکتورسازی وضعیت بسیار خوبی دارد بازیکنان با انگیزه تمرینات خود را دنبال کردند تا در دیدار مقابل سیاه‌جامگان عملکرد خوبی داشته باشند امیدوارم در این مسابقه بتوانیم 3 امتیاز را کسب کنیم.


9411
     
آی اسپورت
2015-11-17 18:15:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر