فهرست
سردار آزمون: با آرسنالی ها صحبت کرده ام!
سردار آزمون: با آرسنالی ها صحبت کرده ام!

سردار آزمون: با آرسنالی ها صحبت کرده ام!

آی اسپورت- در چند روز گذشته شایعاتی مبنی بر زیر نظر گرفتن سردار ازمون بازیکن جوا کشورمان از سوی استعدادیاب های باشگاه ارسنال پخش شده بود و حالا خود سردار این قضیه را تایید می کند. وی در این باره می گوید: قرار نبود این موضوع رسانه‌ای شود و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده است. در اردوی اسپانیا که بودیم استعدادیاب‌های آرسنال با هماهنگی باشگاه بازی‌های ما را تماشا کردند و صحبت کوتاهی هم با خود من انجام دادند.
در صحبتی که داشتیم درباره شرایط سنی‌ام، مدت قراردادم با باشگاه روبین‌کازان و وضعیتم پرسیدند. بعد از آن هم صحبت‌های‌شان با مسئولان باشگاه بود که نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده و چه حرف‌هایی به هم زده‌اند. آن موقع که این صحبت‌ها مطرح شد نقل‌وانتقالات زمستانی به پایان رسیده بود و اگر قرار باشد اتفاقی هم رخ دهد، فصل آینده خواهد بود اما خودم در این باره چیزی نمی‌دانم و رفتنم به آرسنال معلوم نیست.

حتما حضور در لیگ برتر و آرسنال را هم دوست داری دیگر!؟

 بازی در لیگ برتر انگلیس و تیمی چون آرسنال آرزوی هر بازیکنی است. آرسنال تیم بزرگی است اما نباید تصمیم عجولانه بگیرم و باید مراحل پیشرفت را پله پله طی کنم. برای حضور در تیمی چون آرسنال باید تلاش بیشتری کرد و امیدوارم خدا به من کمک کند تا به موفقیت‌های بزرگ برسم.

     
آی اسپورت
2014-03-18 14:47:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر