فهرست
کامیابی‌نیا: برانکو در موفقیتم خیلی سهم داشت
کامیابی‌نیا: برانکو در موفقیتم خیلی سهم داشت

کامیابی‌نیا: برانکو در موفقیتم خیلی سهم داشت

آی اسپورت- کمال کامیابی‌نیا امروز یکی از کامیاب‌ترین بازیکنان تیم ملی بود و توانست اولین گل ملی‌اش را در این بازی به ثمر برساند. او با اشاره به سختی‌های بازی در چمن مصنوعی از موفقیتش در این بازی می‌گوید.
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمال کامیابی‌نیا درباره پیروزی تیم ملی برابر گوام و بازی بر روی چمن مصنوعی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم سه امتیاز بازی با گوام را بگیریم. انصافا بازی روی چمن مصنوعی سخت است. اکنون که بازی تمام شده قسمت‌های مختلف پایم تاول زده چون به غیر از سه جلسه تمرین بر روی این چمن، تجربه دیگری نداشتیم. ضمن اینکه با توجه به اختلاف ساعتی و سفر طولانی‌مان زمان خواب‌مان کمی به هم خورده بود اما با تدابیر کادر فنی توانستیم بر این موضوع چیره شویم و به آنچه می خواستیم رسیدیم.
وی درباره نخستین گل ملی‌اش هم گفت: باید خدا را به خاطر این گل شکر کنم و بعد از آن می‌خواهم این گل را به پدر، مادر و همسرم تقدیم کنم که در این مدت خیلی برای من زحمت کشیدند. از طرفی دیگر امیدوارم که توانسته باشم جواب اعتماد کادر فنی را داده باشم و برای تیم ملی مفید بوده باشم.
کامیابی‌نیا درباره دعوتش به تیم ملی هم یاد‌آور شد: در این دو سال خیلی تلاش کردم تا بتوانم به تیم ملی بیایم و خوشحالم که کادر فنی بازی‌هایم را دید و من  را به تیم ملی دعوت کرد. در پست هافبک دفاعی خیلی سخت است که بازیکنی دیده شود اما امسال با نکاتی که برانکو به من آموزش داد، توانستم بازی‌های خوبی برای پرسپولیس انجام بدهم و توسط سرمربی تیم ملی به اردوی این تیم دعوت شدم.

9411
     
آی اسپورت
2015-11-17 19:18:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر