فهرست
فتح‌الله‌زاده نزدیک‌تر از همیشه به استقلال
فتح‌الله‌زاده نزدیک‌تر از همیشه به استقلال

فتح‌الله‌زاده نزدیک‌تر از همیشه به استقلال

آی اسپورت - دوشنبه شب تنها یک امضا باقی مانده بود تا هیات مدیره باشگاه بار دیگر حکم مدیرعاملی را برای علی فتح ا.. زاده صادر کنند اما عبدالرضا موسوی این امضا را پای حکمی که خلیل زاده، منزوی و فتح ا.. زاده امضا کرده بودند، نزد تا بار دیگر وضعیت مدیریت باشگاه با ابهامات زیادی روبرو شود.

اوضاع در مدیریت کلان باشگاه طی ۴۸ ساعت گذشته با دو استعفای پر سرو صدا بدتر از همیشه شد چون نه خلیل زاده تمایلی به ادامه سرپرستی موقت مدیرعاملی باشگاه داشت نه موسوی حاضر به ادامه همکاری با هیات مدیره به عنوان یکی از اعضا را داشت. کناره گیری این دو عضو تاثیرگذار بیشتر از همیشه مدیریت باشگاه را به چالش کشید تا جایی که تلاش ها برای معرفی مدیرعامل استقلال به اوج خود رسید.

در شرایطی که هیچ کدام از اعضای هیات مدیره در ۴۸ ساعت گذشته حاضر به اظهارنظر رسمی در خصوص مدیریت باشگاه نشده است اما خبرها و رایزنی ها صورت گرفته پیرامون باشگاه استقلال از نزدیک تر شدن علی فتح ا.. زاده به صندلی مدیریت این تیم حکایت دارد. مدیرعامل سابق استقلال که یکی از پرافتخارترین مدیران این باشگاه در دو دهه گذشته نیز محسوب می شود در حال حاضر تنها گزینه در دسترس برای در دست گرفتن سکان مدیریتی است و می توان گفت که رقیبی هم ندارد.

حال با این شرایط هیچ بعید نیست کاروان استقلال بعد از بازی عصر امروز با گل گهر در سیرجان در مسیر بازگشت به تهران با خبر انتصاب علی فتح ا.. زاده به مدیرعاملی باشگاه روبرو شود. اتفاقی که قطعا باید منتظر ماند و دید با چه واکنشی از سوی فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها روبرو می شود، کسی که در روزهای گذشته با اعضای هیات مدیره به خصوص عبدالرضا موسوی چالش های زیادی در خصوص برکناری ها و انتصاب ها در سمت های مختلف باشگاه پیدا کرده بود.

     
آی اسپورت
2020-02-27 15:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر